Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
 1221/1231 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nincs baba.:( De legalább megnézik van-e ovud ez jó. Ez már egy lépés előre.

Szerintem ez nagyon jó hír, legalább kiderül ha ban van, bár ne legyen. Viszont így gyorsan fog jönni a baba. :)

2012. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1222/1231 anonim ***** válasza:
szia!!mizus veled??hát én érdekesnek találom,hogy miért nem küldött vérvételre!!pedig direkt kérdeztem!!vagy ez a bevált eljárás,hogy előbb ezt nézik meg és utána a többit??vagy nálad hogyan volt??vagy kicsit erőszakosabbnak kellet volna lennem??nem értem!!írj ha vagy!!
2012. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1223/1231 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért nem csinál vérvételt, mert megnézni UH-on. Ha ott nem fogja azt látni amit szeretne ugyis elküld a homronvizsgálatra.

Nekem mikor teherbe estem akkor kellett volna mennem erre meg az átjárhatóságira, de hát ugye nem kellett.

Egyébként jól vagyok visszatért az energiám is, rosszullétek sincsenek. Képzeld már mostanában érzem a fiam, nagyon érdekes érzés, mintha belülről simizne meg bugyborékolna. Főleg este aktív.:))

A párodat mikor vizsgálják?

2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1224/1231 anonim ***** válasza:
szia!!tök érdekes amikor megmozdul a pici bárcsak én is itt tartanák!!hát még nem sajnos!!köszi,hogy felköszöntöttél!!aranyos vagy!!de én nem örülök,hogy szüli napom van!!elkeserít!!utálom!!sírva tudnék fakadni!!jövő héten újra kell kérnem időpontot a dokimhoz mert 31-én újra kell mennem!!a tűszőrepedés miatt!!a párom még mindig nem tudott elmenni a dokihoz majd hétfőn vagy kedden megyünk!!mert pénteken nagyon sokan voltak és nem vártuk ki a sor végét!!de legalább az igazolványomat meg tudtam csináltatni!!3 hét vagy legalább 1 hónap míg kész lesz!!puszi!!írj ha vagy!!
2012. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1225/1231 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani tudom, de ne keseredj el. Egyél a finom tortádból biztos anyud a kedvenc ételed főzted. Szóval fel a fejjel én már egy ideje 30 vagyok, de nem igen érzem magamon.

Nem tudom emlékszel-e még, tudod költözünk el vissza Pestre. Egyenlőre anyuéknál huzzuk meg magunkat egy hónapig, hogy legyen egy kis spórolt pénzünk. Hát nem lesz egyszerű, de már nagyon várom. Olyan jó volt otthon lenni, feltöltödtem itt meg nagyon egyedül vagyok és már nagyon rossz.

TE is nemsokára érezheted majd a babád én tudom.:))

2012. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1226/1231 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagy? Sikerült elintézni a párodnak a beutalót? Mikor kell visszamenned, hogy megnézzék mi ujság benn?

Nálam nincs semmi extra, holnap már pakolok jön anyukám is segíteni. Egyenlőre csak hozzájuk megyünk fel Pestre és onnan megyünk albérletbe.

2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1227/1231 anonim ***** válasza:

szia!!jó,hogy hallok felőled!!teljesen kétségbe vagyok esve mert most (én hülye nem néztem meg)néztem meg a leletemet és pco-os gyanús vagyok!!bár nem értem mert a dokitól direkt kérdeztem,hogy van e cisztám!!

ez állt a leleten!!

status:kolp.sec.ép hám

ép külső genit.kp.tág vag.

tömött portio folytatásban

rendes nagy uterus afv-ben,mobilis,

környezet szabad.

kismedencében kóros nem tapintható.

TVUH:

rendes nagyságú uterus,

endometrium vastagsága:8,1 mm

rendes nagyságú,mérs.polycystikus ovariumok.

kismedenceében kóros nem ábrázolódik.

a hólyagfala megfelelő vastagságú

diagnosis polycystás ovarium syndroma

na nagy nehezen leírtam!!

előre is köszi a felvilágosítást!!írj!!te tudsz segíteni??

2012. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1228/1231 anonim ***** válasza:

Hu hát a PCO én csak olvastam róla amiket ide írtak lányok meg a fórumokon ahova járok fel. Azt biztosan tudom, hogy sokan emellett is teherbe estek bár kellett nekik egy kis gyógyszeres segítség.

Semmiképp ne ess kétségbe mikor legközelebb mész kérdezd ki az orvost erről biztos el fog Neked mindent mondani. Addig keres rá neten mi is ez konkrétan.

sajnálom, de látod ezért mondtam annyit menj orvoshoz és kiderül mi a gond. Most kiderült orvosolják és nemsokára Te is Boldog kismami leszel.:)

2012. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1229/1231 anonim ***** válasza:

szia!

Remélem megnyugodtál valamennyire. A nők lapja cafen rengeteg ilyen élő fórum van, ahol sok információt adhatnak Neked olyan lányok akiknek Pco-juk van.

Remélem nem keseredtél el, mert ettől még lehet babád.

Fel a fejjel. Én továbbra is kíváncsi vagyok mi történik Veled.

2012. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1230/1231 anonim ***** válasza:
szia!!köszi,hogy érdekel mi van velem!!csak az az egészbe a poén,hogy a doki nem mondta konkrétan,hogy pcos vagyok!!semmi ilyenről nem volt szó!!de ha kedden megyek a dokihoz rá fogok kérdezni!!most az akarja megnézni van-e tűszőrepedésem bár nem értem hogyan akarja megnézni mikor nekem nem 28 naposak a ciklusaim és még akkor sehol sem lesz a pé-m nem ,hogy a tűszőrepedésem!!szerintem inkább a hormonaim szórakoznak velem!!veled mizus???írj ha vagy!!
2012. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!