Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
 1161/1231 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a mensi kimaradása után mit éreztem? Igazéból akkor még semmit. A 6 héten jöttek a komolyabb rosszul létek,most vannak csak múlóban.

Most már jobb is, hogy nem vagyok mindig rosszul.

2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1162/1231 anonim ***** válasza:
még durván két hét van nem vártig!!majd akkor meglátjuk!!csak most nem igazán tudtunk együtt lenni!!melled sem fájt??nem volt érzékeny??
2012. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1163/1231 anonim ***** válasza:

A mellem az fájt persze, most is érzékeny még, na meg eléggé ki is van száradva és viszket is most már.

Lehet inkább ovud van, használjátok ki ezeket a napokat.:)

2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1164/1231 anonim ***** válasza:
hát eléggé fáj!!az égész alsó rész!!a tüszőrepedést lehet érezni??nem csak a petefészkeimnél(mindkét oldalt fáj,nyílalgódzik)) érzem hanem a középen is!!
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1165/1231 anonim ***** válasza:
bocs orsi most megyek csicsikálni!!holnap reggel leszek!!rémélem te is leszel!!bocs a ciklus 20.napjánál tartok!!kb.13-án kellene nem meg jönni!!tegnap volt pé-m!!ha minden igaz!!nettus!!
2012. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1166/1231 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek eléggé megérzik a tüszőrepedést. Biztos lehet érezni egyébként.

Én is megyek aludni, ma még nem aludtam napközben elég sokat fenn voltam most meg jó fáradt vagyok.

holnap leszek én is.

Szió

2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1167/1231 anonim ***** válasza:
szia!!mizus??jan.1-jétől fáj a petefészkem meg az égész alhasi tájékon!!ma reggel is fájt de most,hogy haza értem elmúlt vagyis enyhült!!ja és a hőm 36,1 volt!!akkor már meg volt a pé-m??szerinted??honnan tudjam,hogy megvolt a tüszőrepedés is??vagy azt nem lehet tudni??csak is a hőből??írj ha vagy!!nettus!!
2012. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1168/1231 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a tüszőrepedést abból lehet tudni, hogy felmegy az ember hője és fenn is marad.

Ha mész dokihoz vidd el a görbéd, mert lehet mond belőle majd pár dolgot.

2012. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1169/1231 anonim ***** válasza:
bocs,hogy most írok de mosogattam!!a hőmet újra mérem!!a tüsző repedésnél nem esik le a hőm??21 napnál tartok és ez a 3 nap hogy fáj a petefészkem!!tegnap este inkább meg ma is a méhemnél fájt feszült!!
2012. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1170/1231 anonim ***** válasza:
helyesbítek!!1.jétől fáj a ptefészkemnél este meg ma is inkább a méhemnél fájt!!
2012. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!