Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szinte nincs is mellem. Nőhet...

Szinte nincs is mellem. Nőhet még? Mell plasztikával tapasztalatok? Kockázatok, fájdalom, eredmény?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok ,olyan kicsik a melleim hogy még melltartót sem találok rájuk gyakorlatilag nincs is mellem..Nagyon zavar , nem érzem magamat nőiesnek. Van rá esély hogy még nőni fog? Vagy marad a mell plasztika? Mennyibe kerül? Mennyire kockázatos? Mennyire fáj?
2011. máj. 26. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs! :)

19 éves lány vagyok, nekem is kicsik a melleim. Sokszor engem is zavar, de szivacsos melltartót hordok, ami kicsit segít jobban elfogadni magam.

Persze, hogy van esély, hogy nőjön, van, akinek 20 év felett nő meg :)

De fogamzásgátlótól is nőhet.

A plasztika háát... ha jól sikerül akkor oké. De ha elrontják, visszasírnád a kis melleidet. :/

Elcsúszhat a szilikon, deformálódhat stb.

2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

szted kis mellel nem lehet vki szexi?:D

ne legyél bolond:D

2011. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, igen nőhet, én 3 hónapja kezdtem el szedni fogamzásgátlót és hát nem azt mondom, hogy csodákat művelt és nagy melleim lettek, de azért észrevehető a változás =).Nem azt mondom,hogy kezdj el szedni, de ha esetleg van párod akkor megéri elgondolkodni,hátha beválik ebből a szempontból is.
2011. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és a jobb mellem már eléri az A-s méretet a bal még nem minden melltartóban. Sokszor van kisebbségi érzetem emiatt, de végülis ez nem olyan nagy hátrány, ha arra gondolok, hogy 1 év 9 hónapja van egy boldog párkapcsolatom. Mellesleg(bár tudom olcsó vigasz, de rövid távra megfelel), gondolj arra, hogy egy csomóan tömik magukat(zsepi, szivacs, stb.). A legtöbbkük úgy csinálja, hogy egyik nap belerak 20 kg tömőanyagot, másnap meg semmit, ami nagyon feltűnő. Mellesleg most az osztályban is elég elterjedt ez. Na, ez gáz! Viszont én a mellplasztikát nem javaslom, mert tényleg nagy a kockázat, tudtommal a fájdalom is és az eredmény lehet olyan rossz is, hogy tényleg visszasírod a plasztika előtti időszakot. Mellesleg a pasik is jobban szeretik a természetességet, legalábbis a legtöbb. Viszont, amit az egyik válaszoló írt, az sztem sem rossz ötlet, hogy próbáld ki a fogamzásgátlót, hogyha párkapcsolatban élsz, csak légy körültekintő.
2011. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
62%

ha kedvellek, nem érdekel, hogy mekkora a melled.

20f

2011. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%
Kézrátétellel mellnagyobbítást vállalok pénzvisszafizetési garanciával! ;-D
2011. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Igen, a szervezeted körülbelül 25 éves korodig fejlődésben van. Te magad, és a melleid is nőhetnek még. Itthon 500ezer ft körül kezdődnek a műtétek. Nem árt végiggondolnod, hogy a műtét után, ha gyermeked lesz, már nem szoptathatod, az anyatej megvonása pedig mindenképpen negatívan hat a baba szervezetére.

A melled még bőven nőhet, nekem a Volina fogamzásgátlótól is nőtt egy fél méretet, pedig már régóta nem volt változás. Sok férfinak jobban tetszenek a kicsi, kerek feszes mellek, mint a megereszkedett formátlanok. Szerintem kár még ezen gondolkodnod, hordj szivacsos melltartót ha rosszul érzed magad a mindennapokban.

2011. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
23%
Mellplasztika? Komolyan? 17évesen ilyeneken gondolkozol? Légy türelemmel.
2012. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!