Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a kockázatok terhesség...

Mik a kockázatok terhesség alatti rubeola fertőzés esetén?

Figyelt kérdés
Mi a tegyek ha a terhességem 6. hetében megfertőződtem.Vetessem el vagy megtartsam a babát?Ha valakinek van valamilyen tapasztalata vagy hallott valamit ezzel kapcsolatba írja meg!
2008. ápr. 16. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a rubeóla komoly fejlődési rendellenességeket okoz, ha biztos vagy a fertőzésben, sürgősen konzultálj az orvosoddal, mert valószínűleg a terhesség megszakítását fogja javasolni. Nagyon sajnálom!!!!

Veled érzek. :-(

2008. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos,hogy megfertőződtél?

Mert koraterhességben nagyon veszélyes lehet.

Az enyhe szellemi fogyatékosságtól a súlyosig bármit okozhat a rubeola sajnos.Nem véletlenül félnek tőle.

Dokival beszéltél már róla?

Mert úgy tudom,ők az abortuszt javasolják ebben az esetben.

Nagyon sajnálom,ha baj van,de egy beteg baba még rosszabb

lenne.

Sok szerencsét,üdv

2008. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukám amikor az öcsémmel terhes volt, mi betegek voltunk a nővéremmel. Aztán már mentek volna az abortuszra, amit külön engedélyeztek nekik (a 80' években ez nem volt gyakori), és útközben meggondolták magukat. Az öcsém teljesen egészséges és semmi gondja nincs.

CSak hogy legyen egy sikersztori is!

Legjobb ha egyeztetsz az orvossal, genetikai okokból nem csak a 12. hétig lehet elvetetni hanem sokkal tovább, addig sokminden kiderülhet. Igaz, nem a legkellemesebb élmény...

Sajnálom, remélem jó vége lesz a Ti történeteteknek is!

2008. ápr. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Tudom rég volt, de mi lett veled? Én most vagyok 6 hetes terhes, és kisfiam rózsahimlőgyanús?

Ha még olvasod tudnál segíteni?

2011. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!