Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az inszem elött hány hónapig...

Az inszem elött hány hónapig vannak a kezelések? Tehát closty szedése, injekció stb. meg egyáltalán hogy kezdődik az egész?

Figyelt kérdés
a párom most megy másodszor spermavizsgálatra.tavaly nem volt tul jó az eredménye.a minőséggel volt probléma.nekem is volt petevezető átjárhatóságim,átjárható,de az egyik petefészkem nincs kifejlődve.meg tavaly vért is vettek.most nem tudom hogy megint vesznek-e vért,minden vizsgálatot elölröl kezdenek,vagy nem tudom.én szeretnék inszemre menni,mivel 3 éve probálkozunk a babával,de nem jön össze.de gondolom az orvos mondja meg hogy szükséges-e.nem tudok semmit erröl.de már nagyon elegem van hogy nem akar összejönni a baba.
2011. okt. 22. 11:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja még azt szeretném kérdezni h nem tudom h kell-e ehez rákszürésröl eredmény.nem emlékszem h idén voltam-e vagy tavaly.mindig elhagyom azt a papirom:S
2011. okt. 23. 12:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezek mind idöbe telnek, mivel letelt az egy év. És ne csodálkozz, ha HSGre is elküldenek újból.

Szurkolok, h minden rendben menjen!

2011. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sumergo ***** válasza:

Most tényleg nem akarlak bántani, de igen, a 12. napon volt az inszem nekem (és sikerült is, csak sajnos méhenkívüli lett belőle, úgyhogy biztosan nem csinálta rosszul az orvosom). Ez is olyan, hogy egyénenként változik, nekem 26 napos ciklusaim vannak, ehhez igazították. Mint írtam is, nem mindenkinek ugyanúgy csinálják ezt sem, mint ahogy a lombikok között is lényeges eltérések lehetnek.

Ha tavaly nem volt hatásos a Closty, akkor tényleg lehet, hogy kapsz mellé valamit, de az is előfordulhat, hogy csak szurit kapsz Closty helyett, mert ilyen inszemről is hallottam már. Hát így látatlanban ezért nehéz leírni, hogy hogyan lesz, mert az orvosok is mind másképp csinálják. Mindenesetre kitartást, és sok sikert neked!

2011. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hát remélem minden rendben fog menni.
2011. okt. 24. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!