Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a menstruációm...

6napja késik a menstruációm (18. -án kellett volna megjöjjön). Szerintetek lehet esély rá hogy terhes vagyok? Nagyon szeretnénk babát már a férjemmel. Mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Rossmanos teszt (Lily vagy mi) 300 Ft és jó. Hajrá, hajrá!!!!
2011. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

17:10-nek

1éve próbálkozunk de nem jön össze ajánlottál már hogy még menstruáció előtt csináljak utána 7, 14 nappal .. én csak kérdeztem hogy ki mikor ajánlja .. te ha tudnád hogy milyen rossz amikor nagyon szeretnél valamit de mégsem jön össze nem írnál hülyeségeket szerintem

2011. okt. 25. 17:22
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Namostand én azért írtam, hogy reggeli első pisi, mert a beágyazódást nem lehet pontosan tudni. 6 nap, 6 nap, de ezért van tele a GYK ezen része olyan kérdésekkel, hogy "nem jött meg, teszt negatív, lehetek még terhes?" . Reggeli , első pisi, akkor a legnagyobb a hcg koncentrációja, az egyértelmű, és akkor nem kell a "nagyonhalvány-alig látszik-nem is látszik" dolgokkal foglalkozni. Ha akkor kijön a két vonal, vagy a jel, akkor 99%.
2011. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem ajánlás kérdése. A megtermékenyüléstől számított 10 nap után tudja kimutatni a teszt a terhességet, ezt nyilván tudod, ha tényleg olyan régóta próbálkoztok.

Innentől kezdve akkor csinálsz tesztet amikor akarsz.

Én már biztosan kiderítettem volna a helyedben, főleg ha régóta várnék a babára.

2011. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

ÉS azt ki tudja pontosan mikor volt a megtermékenyítés meg a beágyazódás? :) 7-10 napot írnak, de az lehet több is. A megtermékenyítés meg aztán egy olyan dolog, hogy ....

Mindegy. Elméletileg igen, akár most du is nézhet tesztet, de ha a teljes biztonságot akarjuk, akkor reggeli, első. Szerintem.

2011. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én várnék még vele, már ha nem akarsz csalódni...

Nekem volt, hogy 2 hetet késett és mégis negatív volt a teszt..majd meg is jött...de általában ha már 2 hetet késik, akkor érdemes tesztet csinálni, addigra a legkésőbb fogant babát is kimutatja... Ha negatív lesz ne ess kétségbe csinálj később tesztet! Sok sikert!

2011. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Reméljük,hogy pozitív lesz sok sikert!
2011. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A reggeli a legbiztosabb.Drukkolok!!
2011. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na mizu? Teszteltél?
2011. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szia! Van eredmény?
2011. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!