Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik a menstruációm...

6napja késik a menstruációm (18. -án kellett volna megjöjjön). Szerintetek lehet esély rá hogy terhes vagyok? Nagyon szeretnénk babát már a férjemmel. Mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
17%
Én az orvostól tudom, hogy akkor érdemes tesztelni, ha a menzesz legalább 3 napja késik. Én pl az előző terhességemnél úgy voltam,hogy január 5-én kellett volna megjönnie és konkrétan tudom, hogy 3-án voltam a férjemmel úgy együtt, hogy nem védekeztünk és nem jött meg és 9-én pozitív lett a teszt. szóval a beágyazódás mindig attól függ, mikor van a nemvárt menzesz időpontja.
2011. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Nah mi lett az eredmény?? Drukkolok!!
2011. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"szóval a beágyazódás mindig attól függ, mikor van a nemvárt menzesz időpontja."

Ez így nem igaz, a beágyazódás a megtermékenyülés utáni 10., de legkésőbb a 13-14. napon van. Ha addig nem ágyazódik be, nem tud tovább osztódni és nem alakul ki terhesség.

2011. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
van baba? :) drukk!
2011. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!