Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az inszem és...

Mennyibe kerül az inszem és mennyi idő (gondolok itt a vizsgálatokra) ráfordítást igényel? Mennyi idő sikertelen próbálkozás után csinálják csak meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia én ugy hallottam csak a gyogyszert kell kifizetni, az olyan 40 000 egy honap vagy kevesebb. mi már 3 éve probálkozunk, ez lesz a következö lépés..

32

2009. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen ezért is kérdeztem, mert szerintem nekem is ez a köv.
2009. máj. 4. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erről nem a "beteg" dönt. Ha az orvos úgy gondolja, hogy ez a következő megoldás, csináltat egy 3-as hormonvizsgálatot, egy HSG-t és 6 hét elteltével, miután megjött elkezdik stimulálni a petefészket. Rá 13-17 napra megtörténik az inszemináció. Persze ha megvan a férfi spermaeredménye is.
2009. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtam, hogy mennyi.. Ha meddőségiben csinálják, akkor a gyógyszerek elég húzósak, persze ha a silányabb anyagot választod. Mi azt választottuk. Ha sima nődoki csinálja, aki szakembernek mondja magát Closty-t ír, aminek több kára van mint haszna, az fillérekbe kerül. Az injekciót csak meddőségi szakember írhatja fel, de inszemet csinálhat nődoki is. Ha nem a silány anyagot választod, akkor 45.000 a szuri (ha egyféle kell) plusz 8.000 a repesztő, plusz az Utrogestan ami utána van szintén 4.000 Ft.

Ha olyan helyre mész, ahol mindezeket a tb támogatja, akkor ezen felül nem kell fizetni, viszont ha Kaáli vagy Dévai akkor 40 ezer körül van egy beavatkozás.

2009. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekünk a SOTE II-n csinálták, teljesen TB alapon.

Clostival stimulálták a peteérést, ami nem egy tétel, ha jól emlékszem, még egy ezres se volt.

A tüszőrepesztő injekció volt az egyetlen húzós, Choragon, 10ezer Ft, ráadásul a 4 ampullából 3 még mindig megvan.

2009. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, sikerült???
2009. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az utolsó

Igen, már a 34. hetet tapossuk :)

A sztorinkat leírtam a következő inszemes kérdésben részletesen.

Jó orvossal a TBs helyeken is szép eredményeket lehet elérni! :)


Mindenkinek mihamarabbi sikereket kívánok, mert nekünk ugyan hamar összejött, miután kezelni kezdtek, de pontosan tudom, min mentek keresztül!

2009. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én meddőségi dokihoz járok,és TB. alapon lesz az inszem. költség csak a gyógyszer (Closti,de az 800 forint, illetve a tüszőrepesztő szuri, Decapeptyl, az majdnem 13 000 forint.) Nos időbeni ráfordítás, ha még nem vagy kivizsgálva ,akkor hormontükör,párodnál spermavizsgálat,átjárható petevezeték . ha minden ok, és mégsem jön a baba,akkor az orvos javasolhatja az inszeminációt. ha ez előtt állsz,akkor stimulálnak gyógyszerrel,uh-on nyomonkövetik a tüszőérésed,tüszőrepesztő injekció beadása,és rá kb.egy-két napra inszemináció.
2009. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lehet nem innen, de valaki írt nekem privit inszemmel kapcsolatban. Válaszoltam, de a címzett hibás, nem tudja a levelező szerver elküldeni, hibás a cím szerinte. Aki írta, tegye meg hogy küld egy privit egy olyan címmel ami tuti működik! Köszi
2009. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!