Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy bírjátok ezt a...

Kismamik, hogy bírjátok ezt a kegyetlen meleget?

Figyelt kérdés

Én már sírni tudnék,olyan a lábam mint az elefánté,ha fekszek fulladok,ha ülök nyomom a pocót,ha állok szédülök és lüktet az iszonyú szexi formás bokám.

Egyre nehezebb otthoni dolgaim is elvégezni,és halál álmos vagyok,mert aludni sem tudok!

Ti hogy bírjátok?Mivel tudtok magatokon segíteni,ami talán nekem is beválna?Pl. lábdagadásra,fulladásra?


2011. aug. 25. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok, csak együtt érezni. :(

Olyan a testem folyamatosan, mint a békának. Izzadok, mint a ló. Nem tudok aludni, pedig hulla vagyok. Szenvedek. Sehova nem tudok menni, mert rosszul leszek.

32 hkm

2011. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nem vagyunk egyedül... én 19 hetes vagyok a másodikkal, de az utóbbi napokban dagad a lábam, enni és aludni nem tudok, viszont ma este a hányingertől a szédülésig minden előfordult, a kis 3 évesem tiszta pánik volt, hogy anyának baja van - ő még meg is nehezítette a helyzetemet.

Praktikám sajnos nincs, igyekszem sűrűn zuhanyozni, sokat inni, megy a ventilátor, és felteszem a lábam. Előre pánikolok, mert az áramszolgáltató holnap karbantartás miatt elveszi az áramot, a legjobbkor...

2011. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hú lányok, kitartás. Én ugyan télen szültem decemberben (mindjárt 3 éve), de alapból boldog voltam, hogy a pocakos korszak télen lesz, mert én még pocak nélkül is r.hadt nehezen viselem a nyarakat. Annyira utálom ezt az évszakot, hogy el nem lehet mondani. A másik 3-at imádom :) De inkább a telet.


Szóval többször zuhanyozzatok, ha van rá mód, nekem még az is bejön, hogy a hajamat is lehuzanyzom, és nem szárítom meg. Ha nem megyünk ki a lakásból, akkor nem érdekel, h úgy áll mint a szénaboglya.


Amúgy meg két éve beszereltettünk egy légkondit, mert évről évre rosszabbul bírom a kánikulát.

2011. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a meleget, nem tudok róla h terhes lennék, mégis hihetetlenül nehezen viselem ezeket a napokat! Egyik nap kimentünk a strandra az jó volt. De ennyi.
2011. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Még annyit, hogy esetleg néha ihattok egy forró teát is. Tudom, borzasztóan hangzik, de utána legalább fél óráig "jó" :))
2011. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hát mit ne mondjak borzalmasan érzem magam. Bár még most vagyok 17 hetes, de alig bírok aludni, folyton izzadok, szédülök, remegek. Az már csak hab a tortán, hogy szalad az egész ház, mert képtelen vagyok felerőszakolni magam az ágyból. Mindenkinek sok kitartást! Jövőhéten szerdán elméletileg csökken a kánikula!

2011. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez kegyetlen!Ha engem megfosztanának az áramtól és ezzel együtt a ventilátortól,tuti elbőgném magam!35 hetes vagyok,eleve is olyan mint a bálna,ez az átkozott kánikula nem hiányzott!Jövő hét szerda pedig mintha fényévekre volna!Én tegnap csak 5x tusoltam,de az sem tart soká!Kitartást kívánok mindenkinek!
2011. aug. 26. 08:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is a kánikulát nem terhesen is nehezen viselők táborát gyarapítom... 32 hetes vagyok, éjszaka takaró nélkül, tök pucéran, tárva nyitott ablakkal, ablakban hűvösebb levegőt befelé húzó ventillátorral alszunk;)

nap közben ágyban vagyok, iszom a hűtött gyümölcsteát, szörpöt, zuhanyozgatok, késő este nagyot sétálunk, hogy tudjak aludni;)

kedd óta nem dolgozom, nagyon jól időzítettem az itthonmaradást, nem tudom, hogy csinálnám végig a napot ebben az időben...

2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én még csak a 15. héten vagyok, de már most szenvedek én is. Állandóan szédülök és hányingerem van, sőt naponta 5ször hányok is.. Kimenni életveszélyes, pedig a boltig kötelező. én is zuhanyzok többszőr, teljesen levannak engedve a redőnyök, és néha bekapcsolom a klímát is. szerencsémre van itthon, de azt meg nem nagyon birom. Én is betegállományba írattam magam, mert fodrász vagyok, és nincs türelmem, se kedve, se energiám, a hajfesték fölött, és a hajszárító mellett állni... Kitartást lányok.
2011. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok, szerencsére nem dagadok, csak folyton hulla vagyok, meg hányingerem van. Van egy 2 éves iszonyú eleven kisfiam, úgyhogy napi 2x játszótér, főzés, mosás, takarítás, ezeket muszáj megcsinálnom. Kitartás mindenkinek!
2011. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!