Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmaradhat a baba, ha kozben...

Feketeboszi90 kérdése:

Megmaradhat a baba, ha kozben enyhe menstruaciom van?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete terhessegi 2 tesztet csinaltam /Clearblue/ ami pozitiv lett bar nagyon halvany. A mensim kesett majdnem 2 hetet. A mellem majd szet feszul, emelygek is idonkent meg kave szenvedely mellett sem tudok kavet inni.Ehhez kepest tegnap nem tul eros es barnas szinu mensim volt. Ma sem sok de noprmalis menstruaciom van. Segitsetek! Szerintetek terhes vagyok, vagy elment a baba? Mit tegyek? Nagyon szeretnem ezt a picit!

SOS


2011. okt. 30. 15:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Sajna Szloveniaban ahol vagyok ez nagyon mashogy mukodik

Itt kell a sima ugyeletrol papir hozza, Beutalo.

2011. okt. 30. 16:40
 12/22 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam terhes? De a tesztem igaz halvany de pozitiv lett
2011. okt. 30. 16:40
 13/22 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én sem Magyarországon élek, nálunk is kell beutaló minden sz...ra, de ha sürgősségire mész, ott fogadnak. Pedig nem túl nagy városban élek, amúgy Románia.
2011. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Amúgy az ügyeletes miért nem írt beutalót? Nem kértél? Én a nyakát tekertem volna ha ennyivel elenged. Saját nőgyógyászod nincs? második.
2011. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Menj vissza megint.Vagy más kórházba nem tudsz menni?Bízunk benne,hogy nincs semmi gond!Írj,hogy mi volt!!
2011. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
En mar abban sem vagyok biztos a doki utan h terhes voltam. Mar csak bogok
2011. okt. 30. 16:53
 17/22 anonim ***** válasza:

Holnap sem tudsz elmenni egy normális nőgyógyászhoz?

Bízom benne, hogy minden rendben lesz. Miért mondod, hogy doki után? Valami olyat mondott, amitől esetleg megtorpantál? Ha a teszted pozitív volt, akkor biztos az vagy.

NE SÍRJ, attól csak rosszabb lesz.

Írj még.

2011. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
második voltam.
2011. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nah vagyok. Nogyogyasz meg nem hall szivhangot, mert hogy most ertem haza. De azt mondja lat zsakot amit kell, szoval majd vissza kell mennem.
2011. okt. 31. 11:36
 20/22 anonim ***** válasza:
És vérzésed van még? kaptál valami gyógyszert? Mikor kell visszamenj? Remélem minden a legnagyobb rendben lesz. Pihizz sokat!!!!!
2011. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!