Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tegnap kellett...

Terhes lehetek? Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. Semmi jele. Mérem a hőmet, de elég fura. Mi a véleményetek? Volt egyáltalán PÉm? Mikor? És miért késik?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 5. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20-21.napon lehetett péd.
2009. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

TESZT!

Találgatni is lehet, csak minek...

a hőd alapján volt péd, mert az átlaghőd a második etapban magasabb. De hogy mikor, azt a Jóég tudná csak tűpontosan megmondani a görbéd alapján.

Tényleg miért nem tesztelsz, ha nincs mensid?

2009. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!
2009. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát tényleg elég cikk-cakkos, nem tudom, hogy mitől lehet, de azt mondják, hogy azonos időben kell mérni.

Egyébként hol méred, és mennyi ideig, mert az is fontos!

Szerintem nem volt peteérésed, mert nem maradt fenn a hőd.

Úgy látom, hogy múltkor 37 napos volt a ciklusod, és akkor még nem is most kell, hogy megjöjjön.

2009. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a múlt hónapom elég zavaros volt, ott késett, előtte hónapokig mindig pontos volt 28 napra jött... ezért nem teszteltem
2009. máj. 5. 20:40
 6/17 A kérdező kommentje:

múlt hét elején meg volt pár csepp barna folt...

digitálissal mérem hüvelyben

2009. máj. 5. 20:44
 7/17 A kérdező kommentje:
hát akkor nem tudom, ha nincs pém az mitől lehet? Menjek orvoshoz szerintetek?
2009. máj. 5. 20:52
 8/17 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok

Nem idegeskedtél sokat mostanában, mert az is bezavarhat.

Nekem is elég változóak a ciklusaim és nem tudom, hogy miért. 38, 35, 29 most meg a 34. napon vagyok, de úgy tűnik, hogy később volt peteérésem.

Szerintem menj orvoshoz, hogy megnyugodj és tisztázza, hogy mi van.

2009. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Doki remek ötlet! Nekem is az UH-s peteérés követéssel derült ki, hogy hazudós a görbém, mert nem a 11. hanem rendre a 14. napon van pém.

Ajánlom ezta módszert mindenkinek.:)

2009. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hát a munkám elég stresszes tud lenni, de ez eddig is így volt...meg tudod nekem sosem szokott a cicim fájni menzikor meg előtte sem és most meg fájnak...lehet igazad van, el kell menni orvoshoz

te voltál már terhes?

2009. máj. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!