Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, de a melleim...

6 napja késik, de a melleim úgy fájnak, mint amikor meg szokott jönni! Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy, mert már nagyon szeretnék kismama lenni. Az első nap mikor nem jött meg csináltam egy tesztet, az negatív volt! A melleim a karjaim felől "fájnak"! Úgy tudom középen, vagy felülről kellene érzékenynek lennie, ha kismama vagyok. - közben persze állandóan megjött érzésem van, de semmi! A ciklusaim 32-35 naposak, de most már a 40 napnál tartok! Amúgy meg nem érzek semmit sem!
2009. máj. 5. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy bírod ki, hogy nem tesztelsz újra??? :)

Érthetetlen.

A teszt már egészen biztosan megmutatja a tuttit, 6 nap késés után olyan zebrásnak kéne lennie, hogy csak na!

2009. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo tüneteim vannak. Társul hozzá hasfájás hányinger émelygés.Tesztet még nem csináltam várok még vele.
2009. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 8.napnál tartok,3nappal nemvárt után neg. tesztem volt,azóta várok nem merek tesztelni!
2009. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
9:36-os én sem mertem tesztelni, de jó hogy vártam, mert megjött. 8:40-es, tegnap volt émelygés, hányinger és mégis ... Az vigasztal, legalább most nem dobtam ki egy tesztet potyára. Bár már lassan két éve nem akar összejönni a második gyerkőc, azért nektek dupla csíkot kívánok!
2009. máj. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!