Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy előre megéreztétek?

Figyelt kérdés
Még csak a ciklusom első napjainál tartok (3 napja jött meg) , de most olyan más érzésekkel állok neki ennek a ciklusnak! 2 éve próbálkozunk, és ez az első, amikor biztosan érzem, hogy ebben a hónapban sikerül! Remélem, nem tartjátok butának a kérdésemet. Tapasztalat valakinek?
2009. máj. 6. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért tartanánk butának!? Én is így voltam. Már 5 napja késett minden teszt negatív volt. Elmentem nőgyógyászhoz, ő se látott semmit az uh-on én még is éreztem, hogy terhes vagyok. Rá 2 hétre visszamentem hozzá, hogy még mindig nem jött meg , és mit ad isten ketten is szundikáltak a hasamban! :-)
2009. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban voltam így. Nem tudtam miért, talán mert nagyon bíztam benne és szerettemn is volna, de éreztem, hogy most sikerült. Ha párom kérdezte, mindig mondtam, hogy sima ügy, már a babu a pociban van. :)

És 4 nappal a nemvárt után erős + tesztem lett. :)

5 hetes kismami :) /De jó ezt leírni./

2009. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is megérzetem, és a párom is azt mondta, hogy ez a hónap lesz a tuti! Eddig bejött :-)
2009. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jo ezt olvasni, mert en is igy erzek, de a valasz csak hetvegen fog kiderulni, hogy jok voltak-e a megerzeseim. :) Szivesen megirom ide akkar negativ akkar pozitiv. Mar mondtam tegnap a paromnak, hogy ugy erzem, hogy most sikerult. Ennyire meg nem volt bennem ez az erzes soha, kivancsi vagyok az eredmenyre. Szivbol kivanom, hogy sikeruljon neked ebbe a honapba. Akiknek meg sikerult azoknak boldog babavarast kivanok!
2009. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kimaradt vérzés előtt egy héttel tudtam. 100%-ig biztos voltam benne, hogy babát várok. Egészen egyszerűen éreztem, hogy már nem vagyok egyedül.

Ugyanakkor korábban volt egy vetélésem és akkor egy reggel azzal az érzéssel ébredtem, hogy baj van, elvesztettem a kapcsolatot a babával. 3 nap múlva az uh is igazolta, hogy gond van. Nem véreztem,nem fájt semmim, egyszerűen csak tudtam, hogy mi történt.

Szóval kedves kérdező igenis van kapcsolat már ilyen korán. Szurkolok, hogy bejöjjenek a megérzéseid!

2009. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
05-06 09:18 - os vagyok. Sajnos nekem megjott a mensim tegnap. Ugy latszik en kivetel vagyok a megerzes dolog alol. De nagyon sok pozitiv valaszt kaptal ugyhogy nagyon remelem, hogy sikerulni fog neked ebben a honapban es bejonnek a megerzeseid. Sok sikert hozza. Nallam uj honap, uj remenyek!
2009. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!