Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi ideig maradt ki...

Kinek mennyi ideig maradt ki a menzesz?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlót januárban hagytam abba. Azóta nem menstruáltam. Normális ez vajon? Terhes nem vagyok. Az orvos azt mondta várjak. Hasonló tapasztalatokat szeretnék olvasni.
2009. máj. 6. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, de nagyon sokoknál így van. vissza fog jönni. van egy ismerősöm, ő egyáltalán nem menstruált vagy fél évig, aztán a baba előbb jelentkezett, mint a mensi. és minden rendben van vele :)
2009. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én kaptam rá gyógyszert hogy megjöjjön! duphastont szedtem, attól megjött és lett rendes ciklusom!

De volt hogy norculutot irt fel a dokim hogy megjöjjön a mensim!

2009. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött utánam,viszont csak az 5.hónapra jött rendbe minden és lett pé-m. Viszont a barátnőm fél évig nem menstuál ha abbahagyja a gyógyszert csak utána. Viszont így lett a második hónapban terhes.
2009. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok! Szoptatás alatt szedtem Cerazettet, most hogy már nem szopizik a picúrkám a dokim azt mondta váltsuk Yadine-ra. Abbahagytam a gyógyszert és már 3.hete nem jött meg, erre felhívtam a dokit hogy ez normális-e azt mondta hogy az első lehet kimaradt, jövő hétre várjuk a következőt de ha akkor sem jön meg akkor ad gyógyszert amitől meg fog jönni. A 2. válaszoló írta hogy kétfajta ilyen tabletta van, ezt hogy kell elképzelni? Több szemet kell több napig szedni vagy ez egy darab tabi? És ha beveszem mikor jön meg? Aznap? Másnap? Bocsi hogy ennyire tájékozatlan vagyok, de nagyon érdekel!!!
2009. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én fél éve hagytam abba a Yasminellet, előtte 5 évig szedtem!Azóta négyszer rendesen megjött, de mostmár 67 napja nem jött meg, szóval kimaradt a múlt hónapban és valószínű ebben a hónapban is. Terhes nem vagyok, a doki azt mondta csak akkor küld el vérvételre, ha most is ki fog maradni. Jövő héten megyek vissza hozzá.
2009. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!