Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek a napokban van...

Van akinek a napokban van peteérése és november 20. körülre nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem mintha tegnap lett volna peteérésem, a folyásom alapján, és együtt is voltunk este a férjemmel. Remélem összejött! És végre babás leszek. :)
2011. nov. 3. 09:35
1 2
 11/17 nikike0407 válasza:

GRATULÁLOK!! Boldog babavárást, és jó egészséget!

Nekem sajna tegnap megjött, el is vagyok keseredve nagyon...

Mióta próbálkoztok?

Szép napot csajok, kitartás!

2011. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Gratulálok a Kérdezőnek!!!! Én vasárnap reggel megcsináltam a tesztet (2 nap késés után) és igaz, hogy halvány, de azért pozitív lett. Ma veszek még egyet és holnap megcsinálom, remélem erősödni fog.:)Akinek nem sikerült, remélem mielőbb +++ lesz!!
2011. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Sziasztok még az első vagyok! Nagyon nagyon GRATULÁLOK NEKTEK! :) Jó ilyet olvasni. :) Én most december 7re nem várom újra. :) De már nem görcsölök rajta. :) Tényleg tiszta szívből Gratula még egyszer. Nagyon Boldog babavárást utána pedig babázást! :) Puszi
2011. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat!

Akiknek nem sikerült azoknak kitartás!!!

Nekem augusztusban volt egy missed ab-m, a 6 hét után már nem fejlődött a baba. Azóta ebben a hónapban próbálkoztunk először, én megéresztem, hogy sikerült, nem csak mert fájt a mellem meg ilyenek, egyszerűen tudtam.

Gratulálok a pozitív tesztekőknek!!! :)))))

2011. nov. 23. 15:02
 15/17 anonim válasza:

Halvány pozitív teszt után, kedden csináltam délután még egyet, ami már egyértelműen erős dupla csíkos lett!!!:)

Kedves Kérdező! Képzeld, nekem szeptemberben volt egy missed ab-om, szintén a 6. héten. Ezért izgulok, hogy most minden rendben legyen, de ultrahangra még kb.2 hét múlva szeretnék menni. És Te?

2011. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Én holnap megyek a dokimhoz, azt mondta menjek minél hamarabb. Nagyon izgulok, remélem minden renben lesz.

Ti is most próbálkoztatok először a missed után?

2011. nov. 28. 11:21
 17/17 anonim válasza:
Szia, Zsuzsi vagyok. Én vagyok aki írta, hogy missed ab után vagyok. Igen, azóta ez volt az első próbálkozós hónapunk. A műtét szept. 23-án volt, majd pont 28 napra megjött a mensesem, utána már nem!:) Remélem Veletek minden rendben van, írd meg, hogy mi volt a dokinál? Első baba? Nekem már van kettő fiú, az egyik most decemberben lesz 7 éves, a kicsi 9 hónapos múlt. Kislányt szeretnénk, bár az előzmények után már én is azt mondom, hogy mindegy, csak egészséges legyen! Szorítok Neked, biztos minden oké lesz!
2011. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!