Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kismama.hu szerint ma már 6...

A kismama.hu szerint ma már 6 hetes vagyok ha sikerült. De a teszt miért nega még mindig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Vagy a teszt nem jó (lejárt szavatosság...vagy bármi lehet) ez a jobbik eset, akkor vegyél egy másik fajtát és az biztosan kimutatja. Nekem pár napos terhességet kimutatott a teszt, pedig nem is reggel használtam.

A másik ok lehet, hogy nem vagy terhes hanem csak más okból nem jött meg a menszid. (pl.stressz)

Vagy több tesztet is használtál?

2009. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
több tesztet is csináltam, meg csináltam ovu tesztet jóstesztként és erős egyforma 2 csík van rajta. Ma a mellem is fáj kicsit.
2009. máj. 7. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha 2 csík van rajta akkor az nem negatív!!!!

gratula a babához!


Előző voltam

2009. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az ovuteszt nem egyenlő a terhességi teszttel...6 hetesen már ki kellene mutatni bármilyen tesztnek a terhességet - feltéve persze ha nem hibás vagy lejárt. De azért ez ritka. Menj el dokihoz, nekem 6 hetesen már pulzált a szívcsöve a kicsikének
2009. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
holnap megyek sztem vérvételre az tuti kimutatja ha baba van
2009. máj. 7. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul olvastam csak az ovu teszten volt két csík, hát akkor menjél el dokihoz, mert lehet, hogy tényleg nincs pocaklakód.
2009. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de a hőm is jó?

[link]

2009. máj. 7. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
A 19. napon volt pé-d. Így még lehet a teszt negatív (bár nekem ilyenkor már rég + volt de nem vagyunk egyformák). Mivel nem félidőben volt pé-d így nem pont 6 hetes vagy ha terhes vagy csak 5 elvileg...de ugyebár mindíg a menzi első napjától számolunk ezért 6. A vérvétel tuti kimutatja ha sikerült.
2009. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a választ
2009. máj. 7. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálatnál is látja a dokid ha terhes vagy!Ha több teszt negatív lett, nőgyógyászhoz menj el minél elöbb,mert ha terhes lennél, 6 hetesen biztosan mutatná a teszt :(
2009. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!