Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan kismama, vagy...

Van itt olyan kismama, vagy anyuka akinek nem volt mellfeszulése amikor a teszt pozitívat mutatott?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt, míg az összes többi hónapban majd kidurrantak a menszesz előtti napokban. Ezért tutira vettem, hogy akkor nem jött össze. Azóta 11 hónapos :)
2010. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem se volt, nekem is mensi előtt mindig feszült. de mióta szültem, azóta sose feszül mensi előtt se.

17 hós a kislányom

2010. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A tesztet az 5. héten csináltam meg, még nem feszült a mellem.

Később kb. a 8. héttől kezdett feszülni és lassan nőni. Állati ronda lett a terhesség végére, mivel nem volt egyforma!

Most se valami gyönyörű, mert most meg összeesett és lóg.

2010. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi szépen, aranyosak vagytok:)sok boldogságot és turelmet a babákhoz:)
2010. máj. 20. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem előbb volt hányingerem, aztán + teszt, és jóval később mellfájás.
2010. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én legeslegelső jelem a mellfeszülés volt, azelőtt soha nem fájt a mellem még mensi előtt se
2010. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!