Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt este együtt...

Pcsillus kérdése:

Tegnap előtt este együtt voltam a párommal és mikor végeztünk olyan fájdalom jött rám h mindjárt kiszakadnak a petefészkeim és a méhem! Tegnap este szintén ilyen volt csak most a méhem akart kiszakadni! Lehet terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Kb. 10 percig tartott ez a fájdalom!Mitől van ez?Kérlek segítsetek,mert aggódom!
2008. márc. 19. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mensidnek mikor kell megjönnie? Esetleg késik már?
2008. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, lehet gyulladásod van.

Vagy egyszerűen nagyon megérezted a tűszőrepedést, az is lehet.

Mindenesetre nem ártana elmondani egy orvosnak. Főleg ha tényleg nagy fájdalmad volt.

2008. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ÖÖ... Most nézem hogy a fő kérdésed az volt hogy lehet-e terhességre utaló. ÉN vagyok az előző válaszoló.

Egy kicsit leírhatnád bővebben mikor is volt az a szerelmesekedés, és mikor kellene megjönni.

Mert furcsa az a kiszakadás érzés.

2008. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jövő7végén kell megjönnie!De csak az első 2 percben volt erős fájdalom és után enyhült!De akció közben nem érzek semmi csak utána!De 3 nappal ezelőtt nem volt semmi!
2008. márc. 19. 11:44
 5/10 A kérdező kommentje:
De a fájdalom mellett olyan szurkáló érzés is volt!
2008. márc. 19. 11:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és 2 napja mindjárt megjön érzésem van és tegnap és ma úgy keltem fel hogy hányingerem van!A hőm is 36,9!
2008. márc. 19. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szokott cisztád lenni?
2008. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is volt még!Miért ez lehet h az?
2008. márc. 19. 12:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyat, hogy méhfájdalma volt valakinek szerelmeskedés után, és kiderült, hogy ciszta.

Ha máskor is előjön együttlét után, akkor szerintem, menj orvoshoz! Az a biztos!

2008. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha csak a jövő hét végére várod a menzest, akkor még nem lehetnek terhességi tüneteid, még be sem ágyazódott, ha tegnapelőtt voltatok együtt. Szerintem is vagy gyulladás, vagy peteérés vagy ciszta. Ezt csak orvos tudná megmondani. A terhesség legkorábbi jele a menzes kimaradása, csak ez után jönnek a tünetek. Nagyon ritka, hogy valaki már előtte produkálja a tüneteket. Nekem a menzi előtt a szokásos görcsök voltak és 37,2 volt a hőm, utána 2 nap kimaradás után teszteltem pozitívat és ezt követte a mellfeszülés és a fáradékonyság. Azóta sincs más. Legkorábban a nem várt menzid napján tesztelj. Kitartás és sok sikert!

10 hetes kismami

2008. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!