Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy valami...

Lehetek terhes, vagy valami nőgyógyászati gond? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szombaton kellett volna megjönnie, a ciklus.hu számolta ki és ált +/- 1 napra meg is szokott mindig jönni. De most nem. Tegnap vettem terhességi tesztet, negatív lett. Amiket a többi topicban írtatok, hogy a terhesség jelei, nem érzem (nincs mellfeszülés, kávéundor,szédülés sincs).Három dolgot érzek: hányingerem van néha, hasmenésem van és görcsöl a hasam. Minden mestruáció előtt szoktam ezeket érezni, de most nem jön meg. Lehetek Terhes??? nagyon félek tőle... Szerintetek mikor vegyek megint terhességi tesztet? 1jén voltunk utoljára együtt a barátommal és ugye 2án kelet volna megjönnie.

És mennyire megbízható a teszt? Discolort vettem.

A párommal gumival védekezünk, nem vettük észre hogy kiszakadt volna.Persze az elején óvszer nélkül szokott bennem lenni, de 8 hónapig semmi baj nem volt evvel. Tudom, hogy felelőtlenség volt, belátom, ne ezt vágjátok a fejemhez, mert evvel már nem megyek sokra.

Köszönöm a véleményeket!!


2009. máj. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet azért nem jön meg mert nagyon stresszelsz vagy hormon zavar is okozhatja de...vegyél még egy tesztet és pár nap múlva csináld meg ha addig nem lesz semmi remélem nem vagy terhes
2009. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia mensi elött nem egyszerü teherbe esni, ez ritka sztem tesztelj hétfön ha addig nem jön meg. velem is van ugy hogy az álltalában 28 napos cikluom kitolodik néha 34-re.. ez stressz vagy kevés folyadékbevitel, gyulladás stb is okozhatja. majd ird meg mit teszteltél.

32

2009. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban bízom, hogy most is pl görcsöl a hasam, ha pedig terhes lennék akkor tompa fájdalom kéne hogy legyen és nem görcs szerintem.
2009. máj. 7. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, viszont annyira megijedtem hogy elmentem dokihoz és felirattam tablettát.
2009. máj. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!