Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 heti nőgyógyászati vizsgála...

28 heti nőgyógyászati vizsgálaton a doki az írta a kiskönyvembe, hogy CG 3100. Nem gond?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom,ez azt jelenti, hogy 3 ujjnyi méhnyak,1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt. Ha ez így van, akkor még fürödhetek? Eddig is megtettem, de akkor zárt volt a méhszájam. Amúgy ez normális 28 hetesen?
2009. febr. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,ez ezt jelenti,amit írtál.Nekem is pont ezt írta 28 hetesen,de nem mondott semmit,csak itthon vettem,de nem aggódtam,mert nagyon figyelmes a doki és tuti mondta volna,ha gondot jelent.Azóta eltelt 3 hét,majd kedden kell mennem legközelebb és hála Istennek jól vagyunk.Én ettől függetlenül nem merek kádban fürdeni már egy ideje,szerintem az a biztos,ha inkább tusolsz.
2009. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Teljesen jól tudod,28 hetesen ez nagyon is jó!

Egyébként én C:2100-al is vígan pancsikoltam a kádban,

megkérdeztem az orvosom és azt mondta nyugodtan lehet, ha idáig is fűrdőzgettél nem lehet semmi baj!

2009. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyanezt a kérdést tettem fel vagy 2 hete, bár én kicsit már előrébb járok, és én is fürdök kádban c:3100-zal. nincs para! :)

üdv, 38 hetes

2009. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó babázást nektek!
2009. febr. 27. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a c:3000 azt jelenti, hogy zárt a méhszáj? És hogyan állapítja meg, ha nem vizsgál meg "fizikailag". Látszik az ultrahangon?
2009. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a CG3000 azt jelenti, hogy teljesen zárt vagy. Azt nem tudom, hogy hogyan állapítja meg vizsgálat nélkül, nekem 1 hónappal ezelőtt uh-ról megmondta, hogy zárt méhszáj. Állítólag azon is látszik. Tőlem vett kenetet most, úgyhogy mindenképpen kukucskált.
2009. febr. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!