Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párotok hogyan éli meg a...

A párotok hogyan éli meg a próbálkozás idejét?

Figyelt kérdés
Megpróbáltatások, orvoslátogatások, vizsgálatok, sikertelenségek, aggódás, remény stb...
2009. máj. 7. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A pasim sztem sokkal türelmesebb mint én, de mikor tavaj terhes voltam futkosott velem örömében a lakásban fel-alá! Viszont mi 10 hónapja várjuk a baba eljövetelét és semmi, tavaj meg elsőre sikeült teherbe esnem! Minden hónapban mikor eljön a mensim ideje látom rajta hogy csalódott, nem mondja ki de látom a tekintetén hogy fáj neki is a sikertelenség! Ha dokihoz megyek mindig eljön velem, és ez nekem nagyon jól esik! Imádom Őt, és bármit megtennék azért hogy boldoggá tudjam tenni egy babával!
2009. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Nálunk a páromat jobban megviseli mint engem pedig engem műtöttek , engem böködnek állandóan vele semmit nem csinálnak de mikor mindig megjön akkor ő jobban kivan lelkileg mint én , lehet talán ő jobban szeretné mint én vagy nem tudom de mikor mondom neki hogy megint megjött akkor látszik rajta hogy sirni tudna...

2009. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk én vagyok lelkisebb, 3 éve probálkozunk, kezelések stb.. nálunk ö a beteg és rendben vagyok.. lehet hogy nagyon bántja föleg hogy ugy néz ki hogy miatta nem lehet.. biztos nagyon megviseli de sajna nem nagyon mondja.. de azt hiszem én több mindent megteszek ezért. de ha én azt mondom hogy ezt vedd be meg ezt szedd meg ezt vegyük meg, meg most menj a dokidhoz, vagy én megyek, akkor mindent megcsinál. de sztem lassan belefárad. néha mondja hogy nagyon örülne de azt hiszem fél hogy miatta nem lehet..
2009. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mi még csak most kezdünk próbálkozni, de az én párom rosszul viseli, hogy ilyesmivel zaklatom, pedig ő is akarja. A múltkor teljesen lekonyult a fütyije, pedig csak azt mondtam neki, hogy mikor kellene próbálkozni...
2009. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nagyon stresszelt az első pillanattól, ahogy próbálkozni kezdtünk. Alig-alig volt merevedése, meg csak nagy nehezen...

Aztán múltak a hónapok, kiderült a bajom, Clostit kaptam. Így szegénykémnek duplázódott a stressz, mert már előre tudtuk, hogy kb milyen napokon kell majd szexelni. Na ez őt annyira leblokkolta, hogy alig ment a szex a kritikus napokon, így a 3. Clostis hónapban inszemre mentünk.

Ahogy a tesztem pozitív lett, elmúlt minden problémája, mintha sose lett volna.


Beszélgettünk róla sokat, azt mondta, olyan érzése volt, mintha vizsgáznia kéne a teljesítőkészségéből, vagy valami hasonló. És ez teljesen blokkolta szegényt.


Úgyhogy szerintem a legtöbb férjet/partnert ugyanúgy megviseli, csak esetleg nem mutatják.

2009. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én párom mindenben mellettem van, ugyanis mindenféle kezelésen és beavatkozáson részt vettem már (Closty kúra, tüszőrepesztés, naponta UH pé közelében, HSG) 2 éve próbálkozunk, és őt igazán az zavarja, hogy nekem mennyit kell szenvedni, neki meg letudták az egész herce-hurcát egy spermavizsgálattal! Ő ezt tartja a legigazságtalanabbnak! Egyébként ő tovább tud lelkes maradni, és pozitívabban áll is hozzá, mint én!
2009. máj. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én férjem nagyon türelmes és együtt működő már van két gyermekünk a nagy 10éves a pici pedig 15 hónapos az első gyermek előtt derült ki hogy PCO-m van így hormon kezelések tömkelegén vagyok túl a folyamatos hőmérőzés és az időre akció nem viselte meg és most ő nagyon rajta van ,hogy legyen harmadik baba. Remélem nem soká sikerülni is fog.
2009. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leírnád a hormonkezeléseid mikéntjét és hogyanját privát e-mail-ben?
2009. máj. 8. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én is irtam már de nálunk javult a dolog, tegnap kiderült hogy a spermászáma 6 millio/ml-röl a clostytol amit 3 honapig szedett 102 millio/ml lett, most jobban van lelkileg, már nem lesznek talán merevedési gondok, most beteg vagyok de alig várjuk hogy probálkozhassunk.

32

2009. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen-igen, egy "kalappal"!
2009. máj. 10. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!