Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 0. án nem kellett volna...

0. án nem kellett volna megjönnie. Azóta olyan mensis görcseim vannak napi többször is. Elég sokat érzem. Föleg este mikor már lefeküdtem sokat kell pisilnem. Utalhat ez babára?

Figyelt kérdés
Nincs peteérésem és az lh szintem is magas az orvos szerint pco.Az ovu tesztek pozik a terhes tesztek negák.Mondjatok valamit kérlek:Nem tudom már mivan.Január óta nem menstruálok már magamtól teljessen feladtam hogy nekem valaha is lesz baba.
2009. máj. 7. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Keress egy endokrinológust.

2009. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia. hányadikán? 0-n? elirtad
2009. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
30,án
2009. máj. 7. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ket eselyes a dolog, mert egyes PCOS-es betegeknek pont a peteeres marad ki, hiaba termelodik az lh hormon (aminek meg kellene repesztenie a tuszot, es ezt jelzi az lh-teszt, nem magat a peteerest, hanem a hormon jelenletet, amitol megreped majd a tuszo 36-48 ora multan) de a policisztas ovariumnal pont nem reped meg a tuszo, hanem becisztasodik, a hormon viszont jelen van, az ovuteszt jelez, meg sincs ovulacio. Ezert szukseges ultrahangos lekovetese a PCOS-es betegeknek, h reped-e a tuszo, avagy nem. Ha nem, lehet kezelni, tuszorepesztot adni, stb.
2009. máj. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!