Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Bevegyem a...

Mit gondoltok? Bevegyem a clostyt?

Figyelt kérdés
December, januárban szedtem a closty-t és maradt egy dobozzal. És most úgygondolom hogy lehet bekellene szednem, hogy mostmár van rendszeres mensim és hatna is. Mit gondoltok? Mit tanácsoltok? Dokihoz majd csak jövőhónapban kell visszamennem,mert akkorra mondta.
2009. máj. 8. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dokira halgas

,mert csak ő a doki vagy inkább hívd fel és kérdezd meg:)

csak ne hogy valamit ártson:(

Inkább kérdezd meg az a tuti!

Mielőbbi babásodást kívánok:)

2009. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is gondoltam már arra hogy felhívom, csak akkor tuti behív :)
2009. máj. 8. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ez a második hónapom de abba kellett hagynom mert múlt hóról maradt egy 30 mm-es tüsző és nehogy gond legyen vele!Tehát én csak két szemet vettem be ebben a ciklusban 14.napon így is volt három tüszőm(2x24 és egy 23mm)tehát még hatott az előző adag!Mindenképpen hívd fel az orvost!Elvileg huzamosan három hónapig lehet szedni de mivel cisztásodást okozhat uh-val követni kell a hatást!Azért az kicsit furi,hogy csak köv.hónapban kell vissza menned mert a closti nem csak segít de problémákat is okozhat ha nem figyelnek oda!Hívd fel a dokit és kérdezz rá ezekre!Sok sikert!!!
2009. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Januárban abbahagytam a closty-t és figyelte uh-val , de nem volt csak egy 13mm-es tüszőm tőle és így írt fel mást hogy meghozza rendesen a vérzésemet, így mivel márciusban voltam nála utoljára, azt mondta hogy szedjem be azokat a gyógyszereket amiket akkor írt fel és 3 hónap múlva jelentkezzek.Március óta rendszeressé vált a mensim és így azt gondoltam hogy már a closty is jobban fog hatni. Majd megkeresem telefonon a dokimat és kikérem a véleményét! Mégegyszer köszi a választ!
2009. máj. 8. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Így már értem!Azért írtam mert a te kérdésed előtt vagy után már nem tudom de volt egy hasonló kérdés és abból is azt szűrtem le,hogy az orvosok nem veszik komolyan a gyógyszer hatását!Így már más a helyzet!Ha rendbe tudták tenni a peteérést akkor biztosan használni fog de azért hívd fel az orvost az a biztos abból baj nem lehet ő azért van,hogy segítsen!Amúgy előző válaszoló voltam!Sok sikert kívánok neked!!!!
2009. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2009. máj. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!