Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30+ kismamák- és jelöltek....

30+ kismamák- és jelöltek. Hány évesek vagytok, mit tesztek a siker érdekében? Hányadik babát várjátok?

Figyelt kérdés

Én 35.5, párom 50.

Első babánk fogantatásáért küzdünk, tegnap volt az első inszem 4 szép tüszővel, ez napi 2X1 Closti műve.

Ha ez nem jön össze, marad a lombik- mármint, hs sikerül összeszednünk az árát. Nincs sok időnk.

Biztatást szeretnék, hogy pozitívan motiválhassam a testem;) Ugyanezt kívánom Nektek is!


2009. máj. 8. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.36 múltam és fél éves a kislányunk.:)
2009. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a férjemmel 2 évig próbálkoztunk, sikertelenül. Mindketten sokat dolgoztunk, stresszes meló... Aztán én is Clostit szedtem és az első kúra után terhes lettem! Ehhez viszont az is kellett, hogy a megelőző hónapokban már rendesen visszafogtam a munkát, csak arra figyeltem, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott legyek. Amint megtudtam, hogy terhes vagyok, azonnal táppénzre írtak veszélyeztetett terhesség miatt, azóta itthon vagyok és minden jól alakul. Tudom, hogy ha dolgoztam volna tovább, nem maradt volna meg a baba! Nincs fontosabb, mint a nyugalom!!!!!

Amit javasolni tudok, mert nekünk bejött: sok sex :-), nyugalom, egészségesebb életmód és HIT!!!!!

Nagyon szorítok nektek!


27 hetes terhes, 30 éves kismama

2009. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok ferjem elmult 40. Elso baba lenne. Nekunk Novemberben elsore sikerult de sajnos Decemberben volt egy vetelesem. :) Azota meg nem jott ossze pedig nagyon varunk ra. Ha most sem jon ossze akkor peteerest elosegito hormont fogok szedni(kulfoldon elek itt: clomiphene citrate) a neve. Pont most rendeltem meg internetrol, hogy ha megjon a mensi akkor elkezdjem szedni a ciklusom 3-dik napjatol. 50 ml kezdem es ha nem jon ossze akkor rendelek 100ml-et. Nagy az ikerterhesseg kockazata de ugy dontottem, hogy belevagok. Egeszsegesen elunk soha nem dohanyoztunk, en nem iszom alkoholt a ferjem neha megiszik hetvegen par uveg sort de ennyi. Terhes vitamint is szedek es elkezdtunk olyan sikositot hasznalni ami hosszu ideig eletbentartja a parom kiskatonait es segiti oket elorejutni a mehbe. Proballunk gyakran egyuttlenni. Hat egyelore ennyi. Nekunk sincs sok idonk de sajnos az elet sokszor nem ugy alakul ahogy az ember eltervezi. :( En nagyon boldog vagyok a ferjemmel mar 7 eve, mar csak a baba hianyzik. Kivanom, hogy minel hamarabb sikeruljon nektek!!!
2009. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, a férjem 31. PCO és inzulinrezisztencia miatt a meddőségibe járunk. Most volt a 2. inszem, egyelőre a várakozás idejében vagyok.
2009. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

33 vagyok, a férjem 28. A 4. hónap próbálkozásnál tartunk.


A próbálkozást azzal kezdtük, hogy elmentünk a családtervező központba (pontosabban a 2. havi próbálkozás végén), spermavizsgálat (minden ok), hormonvizsgálat, (aminek most várom az eredményét). Felvették az anamnézisünket, mindkettőnknek, család egyéb tagjainak betegségei, ami esetleg örökölhető, hogy küldjenek-e genetikai vizsgálatra. Hőmérőzés, szintén a családtervező központ kérése, utálom is rendesen :(. Szedek Elevitet és jódot. Néha iszom palástfű teát, de tényleg csak néha.


Érdekes, mondták, hogy lehet mozogni, de én nem merem megerőltetni magam, ezért azóta nem járok aerobikra, mert ott van hasizom-erősítés is.


Néha nagyon bánom, hogy idáig húztam, de az élet így hozta :(


Sok sikert! :)

2009. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok a párom 32. első babánkat várjuk, a 6. hétben vagyok.

nagyon szurkolok, és egy vagonnal mindenkinek!

2009. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, a párom 40:) Van egy 8 éves kisfiunk és úton van a 2. baba:) Mindkettő elsőre sikerült, vagyis mindhárom, mert sajna egy vetélésem is volt tavaly.
2009. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Klassz érzés, hogy nem vagyok-vagyunk egyedül!

Kell az erősítés, pláne, amikor pocakos, huszonéves kismamikat látok a váróban.

Ilyenkor az jut eszembe, hogy a mi fiatalságunk viszont tartós lesz: a gyerkőc fog konzerválni minket! :)


Írjatok még!

2009. máj. 8. 12:15
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok a babához mindenkinek, akinek sikerült!

Többektől megkapom, hogy így a 30-as évek közepén-végén már felelőtlenség szülni, mert fel is kell őt nevelni.

Ezzel sem értek egyet- inkább tisztelem mindenki bátorságát, aki belevágott.

:)

2009. máj. 8. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
41 éves vagyok, a párom 32 most várluk a picurt 33hetes vagyok.Van 2 nagy gyerköcöm ök is várják nagyon,20 és 17 évesek.
2009. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!