Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jövő hétvégén kellene...

Ha jövő hétvégén kellene megjönnie és múlt héten volt a sex, kb mikor jelentkeznek az első tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap elött kérdezttem,hogy mikor lehet az első tesztet csinálni.Most arra lennék kiváncsi,hogy mikor jelentkeznek az első tünetek?Lehet hasmenés,gyengédség érzet,hányinger,de ez annyira nem is.Előre is Köszi.


2008. márc. 19. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én is most irtam.Én egy hónapja voltam együtt a párommal.Egy hete késik,tegnap hasmenésem volt,egyszer még meg is szédültem.Reggel csinálok egy tesztet. 4hét után jönnel a tünetek.Bár barátnőm harmadik hónapban érzett rosszúl létet.Szotirok neked bár mit is szeretnél! egy 20éves lány (vagy kismama:D)
2008. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó. Van, aki szinte semmit se vesz észre hetekig, nekem nem volt szerencsém, én szinte a beágyazódás után rosszul voltam.

A legjellemzőbb tünetek a hányinger, a mellfeszülés (akár kimondottan fájhat is), a mellek növekedése, hasfájás, gyengeség, álmosság. Hasmenés is előfordul, de az ellenkezője, a székrekedés is. Mindenki másképp reagál.

A teszteknek pedig nem kell feltétlenül hinni. Ha pozitív, az biztos, de ha negatív, az eléggé bizonytalan. Nekem már hasi uh-val látszott a babóka, mikor a teszt is kimutatta végre. Pedig állítólag jó minőségű tesztet használtam.

Amúgy nekem a lovam tudta először, elkezdett velem sokkal figyelmesebb, gyengédebb lenni, akkor még én se tudtam. Ő már igen. :-))

2008. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!