Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 000000 spermaszám. Van...

9 000000 spermaszám. Van esély természetes úton vagy csak lombikkal teherbeesni? Nagyon kiakadtam!

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Attòl is függ,hogy mennyire fürgèk. Ha mind mozog ès èletkèpes talàn inszeminàciòra mèg jò lehet. A 9000000 az össz spermaszàm vagy az 1ml -ben talàlhatòak szàma?

Sajnos termèszetes ùton kicsi az esèly.

2009. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Az orvosod nem magyárátza el??

Szerintem lehet természetesen is,mert elég egy egészséges erös ondósejt,amelyik jókor van jó helyen.

2009. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

20 millió/ml minimum a normál. 9 millióval szerintem inszeminációt fognak javasolni. Ha mind jól mozgó, jó alakú kiskatona!

A páromnak 50 millióból alig 100-200 ezer volt a jó alakú, jól mozgó, ez már nem volt elég az inszemhez, mert mire átmossák mégkevesebben lesznek, de párszáz elég az inszemhez!

Esély pedig természetes úton mindig van, ha van élő spermium!

2009. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A többiek gyakolatilag válaszoltak, én csak kérdezek: miért akadtál ki?

Remélem, hogy nem a párodra! (Ha te a hölgy vagy).

Ő nem tehet róla. És ha neked lenne bajod, ő sem akadna ki szerintem...

A férjemnek még kevesebb, nekünk csak lombik lehetett, 3 gyerekünk van, szépek gyönyörűek. Sajnos persze vannak hátrányok (jó sok..), de attól nehogy éreztess vele bármit abból, hogy kiakadtál. Neki még nehezebb ezt megemészteni, hidd el.

2009. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!