Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a nogyogyasznal...

Tegnap voltam a nogyogyasznal ahol kiderult a baba nyaka kore van tekeredve a zsinor es a doki szerint ugy is marad szulesig. A baba mar reg be van fordulva.Mennyi esely van hogy nem fullad meg es szulhetek ettol fuggetlenul termeszetes uton?

Figyelt kérdés
Olyan boldog voltam eddig es nem szeretnem az utolso ket honapot vegig aggodni..31 hetes multam.
2008. szept. 18. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt beszéld át a dokiddal, jobb félni, mint megijedni.
2008. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szia! A köldökzsinór a nyak köré csavarodva ritkán okoz fulladást, nem nagyon tudja a baba elszorítani! én már hallottam olyat is, hogy 8-szor! volt a nyaka körül a babának, meg is nyúlt a nyaka és nem lett baja.

Azt viszont talán érdemes kiharcolnod, hogy császározzon meg, nehogy szülés közben szoruljon meg a zsinór!

Az én babámnak a lábán és a testén volt a köldökzsinór, amit viszont meg tudott szorítani, s 36 hetesen meghalt, méhen belül. Ez nem szülés közben, hanem még otthon történt. Tehát hidd el nem a nyakon a legveszélyesebb a zsinór!

Próbálj kérni nst-t már most, s ezzel meg tudják mondani, hogy rendesen kap-e oxigént.

2008. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A dokim szerint ha vergodik vagy nem mozog menjek be a korhazba..
2008. szept. 18. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten csináltak nst-t és elég rossz volt a babám szívhangja, mivel neki is rá volt tekeredve a nyakára a köldökzsinór, de előtte nem látták uh-n, vagy akkor még nem volt nem tudom.Így esélyem sem volt a normál szülésre. Nem is vártak tovább, a 38. héten megcsászároztak. Szerintem is próbálj nst-t kérni és ne aggódj nem lesz semmi baj.
2008. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nyugodj meg, hogy kihúzzátok valahogy még a 36.hétig megalább!

De szerintem, szinte biztos, hogy császároznak. Barátnőm szült nemrég, az ő kisfiának is a nyakán volt a köldökzsinór, és egyértelmű volt a császár...

De nem ez a lényeg, hanem, hogy minden redben legyen a továbbiakban!

2008. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:
A makk egészséges öcsém úgy született,hogy kétszer a nyaka köré volt tekeredve a köldökzsinór.
2014. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ivilicious ***** válasza:
Ja, természetes úton szült anyukám.
2014. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!