Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Van esélyem...

Mi a véleményetek? Van esélyem teherbe esni, vagy nincs? Esetleg tanácsoknak is örülnék, ha valaki volt ilyen helyzetben!

Figyelt kérdés
Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót, nagyon felorult a menzeszem, és szőrös lettem, olyan helyeken, ahol eddig nem, pl.: hasam, és pattanásos lett az arcom, amire a kozmetikus és a doki is azt mondja, hogy hormonális! van hogy 28 napos a ciklusom, aztán 30, és megint 28, de volt olyan ez idő alatt, hogy csak 36 napra jött meg, azt követően viszont 22-re! Elmentem szülész-nógyógyász endokrinológus dokihoz és elküldött vérvételre, aminek még nincs eredménye, akkor a ciklusom 17. napja volt és annyit látott hogy a petefészek működik és van benne valami, de egy vizsgálatból nem tudja eldönteni, hogy érett petesejt, vagy előző hónapból maradt! Végül a 28. napon jött meg (megelőzte 3 barnázós nap, de elvileg az nem számít), most ha a pirosat számolom elsőnek, akkor a a párommal együtt voltunk 9-10-11. napokon, ami a most hétvége volt, ő most elutazott, szóval nem is lesz esélyünk egészen 23-áig szeretkezni! Agusztus óta nem védekezuünk kiszállással sem! Szerintetek, milyenek az esélyeim, ezt a hónapot és úgy általánosságban is értve? ovu mikroszkópról véleményetek?
2011. nov. 14. 10:00
 1/1 ExCaty ***** válasza:
az én véleményem az hogy legelőször várd meg a hormonvizsgálat eredményét, mert ha baj van a hormonokkal (márpedig baj van mert szőrösödsz) akkor hiába próbálkoztok. tudom, ha az ember lánya babát akar akkor most azonnal kell és nem akar várni, de hidd el ezeket a dolgokat rendbe kell tenni, mert ha teherbe is esel a rossz hormonháztartás miatt nagyobb a vetélés kockázata. szóval inkább előtte tedd ezt rendbe, én ezt tanácsolom!
2011. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!