Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 24. -e környékére...

Ki nem várja 24. -e környékére? Ilyen hamar lehetnek már tünetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Jelen! Véleményem szerint ilyenkor még semmi tünet nem lehet. Nálam november 11 volt a pé, ez alapján még be sem ágyazódott, már ha összejött. Barátnőm viszont most tesztelt pozit és még van 3 napja, hogy megjöjjön, de jó erős pozitív, csak annyit érzett a pé utáni héten, hogy mintha az alhasa állandóan szurkálna. Már akkor mondta, hogy összejött, én meg szegényt mindig oltottam, hogy korai még, és nem lehet tünet. Szóval, ő megérezte egy héttel az akció után.
2011. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Én 22.-re nem várom és 2 napja egyfolytában nyomás érzek az alhasamban. Én korainak tartom a tüneteket, csak jövő héten fogok tesztelni, egyelőre nem élem bele magam, más tünetem nincs.
2011. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én 23-ra nem várom. "tünetem" csak annyi van, hogy hisztis vagyok nagyon, de ezt inkább a türelmetlenségemre fogom... :D :D
2011. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem 21-én kéne megjönni, bár elég kusza a ciklusom mióta szültem, 22-30 nap között bármi lehet. Menzi után 1 héttel voltunk együtt, mivel most kislányt szeretnénk, ezért próbáltunk időzíteni. Fura módon egy hete görcsölget a hasam, kicsit hányingerem is van. Kétszer voltam eddig terhes, egyiknél sem éreztem semmit, csak mielőtt megjött a mellem duzzadt meg. De ez most nagyon fura, nem is tudom már mit gondoljak, mert a józan eszem szerint terhestünetnek még korai lenne. Én már nem bírok tovább várni, ha sikerült a dolog, nagyon jól jönne, mert ma vagyunk 4 hónapos házasok, így bízom a megérzésemben és este tesztelni fogok (reggeli első vizeletet félreraktam).
2011. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok!Mi újság veletek?
2011. nov. 22. 18:07
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nálam még semmi, de nincs is semmi tünet, szerintem két napon belül megjön. max 3 nap. De majd a december tuti lesz, mert ahogy számolom ha időben megjön, akkor épp befér a fa alá a pozi teszt :-) Remélem te jobban állsz :-)
2011. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
17:36-os vagyok. Nekem tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött. hétvégén éreztem hogy görcsölgetek,mintha mindjárt megjönne, de nem jött. Hétfőn csináltam tesztet, - lett:( Ma reggel is csináltam tesztet, az is - lett, úgyhogy én kezdem feladni. Valószínű megjön, csak késik kicsit...
2011. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Én kb ugy vagyok mint ti,szerintem nekem is meg fog jönni.Kezd görcsölgetni meg szúrni a hasam szóval.. :( De a következő hónap új esély. ;)
2011. nov. 23. 16:20
 9/21 A kérdező kommentje:
Ne add fel!!Amíg nem jön meg addig van remény ;) Lehet hogy még nem mutatja ki a teszt.
2011. nov. 23. 16:21
 10/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A 3. válaszoló vagyok, ma reggelre nekem is megjött... :( :(

Többieknek drukkolok! :)

2011. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!