Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek? Vérvétel negatív...

Véleményetek? Vérvétel negatív, kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
pco-m van,beállították a mensim fél éve,28-36nap közöttire.a 34napon voltam vérteszten nega lett,most vagyok a 39.napon és més sehol mensi.tegnap elkezdtem szédülni,mától érzékeny a bimbóm és a cicim külső fele is.nagyon fáradékony vagyok,és gyakran van pisilési ingerem!lehet hogy késői pé-m volt,azért negy a vérteszt,vagy csak a hormonjaim tombolnak?
2009. máj. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A vérvételből egyértelműen megállapítható a terhesség. A leghamarabb onnan látszik, ha emelkedik a hcg. Lehet, hogy a hormonok játszanak veled ... de ha mégis késői volt a PÉ-d és későn termeli a szervezeted a hcg-t esetleg lehet baba ... de szerintem azért vérből már kimuatatták volna a 34. napon!

2009. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vérvételből végzett teszt ezer százalék, hogy pontos a nemvárt után egy két nappal már pontos eredményt mutat sajnálom
2009. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!