Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a körülmény, vagy...

Mi az a körülmény, vagy "dolog", ami nyomaszt, mégis elszántan babát terveztek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam az a baj, hogy csak 4 órára vagyok bejelentve, pedig 9-et dolgozok.Ez 34000ft.Mit kapok én majd ezután???Meg anyóséknál lakunk.De nem érdekel gyereket akarok, akármi is legyen!!!!!!!
2009. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nalunk az a dolog "nehezit", hogy fel eve szultem meg az elso babankat. Imadjuk ot, egymast is renduletlenul szeretjuk, meg az eletunket ugy, ahogy van. Szules utan probaltam fogamzasgatlot szedni, de nem jott be, ket honapja nem szedek semmit. Es nem igazan vedekezunk. Megemlitem a ferjemnek, hogy a heten peteeresem lesz, o visszakerdez, hogy akkor hasznaljunk-e valamit, majt nezunk egymasra es mindketten egy vallranditassal atlepunk a tema felett.

Akarjuk is, meg azt is tudjuk, hogy meg varni kellene. Az eszunk sugja az egyiket, a szivunk a masikat. Kedden lesz ket hete, hogy peteeresem volt, elvileg szerdan kellene megjonnie, de mar naponta tobbszor elojon, hogy talan van mar meg egy gyermekunk, a ferjem mar a hasamat is simogatja es latni veli, hogy nott (pedig lapos, mint a deszka, no komment).

Fogalmam sincs, hogy mi lesz ennek a vege, attol tartok, hogy vagy orulni fogunk, ha nem vagyok terhes, vagy csalodottak leszunk (inkabb az utobbi). Mindenesetre ugy dontottem, hogy ha most nem sikerult, akkor ismet elkezdek egy fogamzasgatlot es varunk meg par honapot. Vagy nem. Hm, teljes a hatarozatlansag nalunk...

2009. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ,h rossz az anyagi helyzetünk és még anyukáméknál élünk!De olyan 4 év múlva azt hiszem már jöhet!De nem tudom addig mit fogok csinálni!!!Én már most szeretnék és teljesen be vagyok golyózva,h még nem lehet!!!
2009. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!