Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikhoz és a hozzá tartozó...

Lombikhoz és a hozzá tartozó vizsgálatokhoz tényleg van utazási költségtérítés? Ha van akkor azt hogyan kell kérni és kinél? Most olvastam de semmi konkrét nincs írva!

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kell egy igazolás a lombik programot végző intézménytől és az államkincstárnál kell érvényesíteni.
2011. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beviszed a papírjaidat a háziorvosnak, hogy lombikra jársz, akkor tőle fogsz kapni. (én tőle kaptam amikor terhesgondozásra jártam) Egy papíron 4 utazást tudsz lepecsételtetni (ezt a meddőségi kp-ban fogják lepecsételni) és be kell küldeni a tb-hez. (fél évre visszamenőleg lehet visszaigényelni)
2011. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is hallottam ilyenről, de mintha az is benne lenne, hogy csak ha a lakhelyedhez legközelebbi központba jársz, akkor van költségtérítés.

ez nálunk azért merült fel, mert győriek vagyunk, de tapolcára mentünk volna, így nem járt volna a térítés, hiszen győrben is van központ

2011. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hozzánk legközelebbi járunk, de így is 200 km az oda vissza út eddig 2 szer voltunk. Januárban kezdjük a lombikot és előtte szeretném körbejárni a témát mert kitudja hányszor kell még mennünk.
2011. nov. 22. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ott kértem (Kaáli) és kaptam. A dokimtól kérdeztem meg és Ő mondta kérjem az adminisztrátortól. Sajna én is soká tudtam meg,voltunk egy párszor úgy hogy nem is tudtam róla,pedig 260km kocsikázunk oda-vissza.
2011. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia

Én a háziorvosomtól kértem, és kaptam utazási költségtérítéshez papírt. 4 rubrika van rajta, tehát 4 oda-vissza utat térítenek meg. De nem az egész részét. Ha elküldjük postán, kb.1 hónap múlva kaptuk meg a pénzt.

2012. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!