Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előtti mellfájás...

A menstruáció előtti mellfájás és a terhesség tüneteként jelentkező között mi a különbség?

Figyelt kérdés
mostanában eléggé fáj a mellem, de ma kéne megjönnie (de nem fáj a hasam)sztem nem fog megjönni, vagy nem tudom mert csak ien krémes fehéres folyós izzé jön semmi vér. remélem nem vagyok terhes, ezenkívül kicsit mintha nőttek volna a melleim, de lehet h csak én képzelem be. a hátam is fájt, de ugy tudom h az menstruálás előtt is szokott
2009. márc. 19. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen korai tüneteket nem lehet egyértelműen elkülöníteni. Ha késik pár napot akkor tesztelj, az biztosabb lesz.
2009. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a mellnek melyik része fáj ha babás dolog?
2009. márc. 19. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nehéz és majd le szakadt érzésem volt.
2009. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbóm volt érzékeny, annyira, hogy már az is fájt, ha a táska pántja véletlen hozzáért!
2009. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ez kb hanyadik napon volt?
2009. márc. 19. 14:51
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok!!Én most regiztem ide!Lenne kérdésem remélem kapok is rá választ.A párommal babát szeretnénk.Több mint egy hónapja nem szedem a fogamzásgátlót.Tudtam pontosan a peteérés napját aznap is "együtt" voltunk és utána is többször.A peteérést követően 2 hét múlva volt itt az ideje annak hogy megjöjjön 1 nap késéssel meg is jött de csak 2 napig tartott holott nekem 4-5 nap.A 3 napon pedig eddig nem lévő erősen barnás folyásom volt.Tehát furcsa.Igazából nem tudom terhes lehetek e??Ha valakinek volt hasonló vagy tud nekem erre választ adni szívesen venném!!Köszönöm.
2010. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!