Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Lehet,...

Miért nem jön meg? Lehet, hogy a gyógyszerek kavarnak be?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy 8-án volt inszeminációnk, és hétfőn kellett visszamennünk. Megviszgáltak, csináltak tesztet, negatív lett. Meg is beszéltük a dokival, hogy akkor jöhet a következő inszem, de most meg erre nem akar megjönni. 5 napja görcsölgetek, meg fáj a derekam, de nem annyira, hogy aggasztó legyen, csak érzem. Máskor ilyen sosem volt, ez a mindjárt megjön érzésem is olyan furcsa. Eddig ez sem volt. Csak úgy simán megjött, és kész. Nem kínlódtam előtte napokig. Most már elvileg 2 napja meg kellett volna jönnie, de semmi, még folyásom sincs. Lehet ez a hüvelykúp miatt, amit hétfőig szedtem? Az kavart be? Kezdek kicsit aggódni... :( :(
2011. nov. 23. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinalj még tesztet.De a legjobb szerintem hogyha dokihoz fordulnál.
2011. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Gondolom progeszteron pótlást kaptál. Annak abbahagyása után pár napon belül meg kell jönnie, ha nem sikerült az inszem. Ha hétfőn hagytad abba, akkor még nincs semmi gond. A biztonság kedvéért szerintem tesztelj még egyet, de még nincs okod aggódni. :-)

2011. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az hozzá tartozik, hogy nálam amúgy nincs probléma, a férjem leletei rosszak, azért kell az inszem. Meg most az jutott eszembe, hogy a doki az uh vizsgálatnál azt mondta, hogy bal oldalt sárga test található... Tudom, hülye vagyok, mert ha valami rossz lenne, akkor biztos mondta volna, de mi lehet az a sárga test? Utrogestant kellett szednem napi 2x. Ez okozhat akkor késést. És köszi, hogy nem fikáztok le, meg nevettek ki... Tudom, hogy túlaggódom, hülye vagyok.
2011. nov. 23. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A sárgatest az a tüszőrepedés után a petefészekben maradó tüszőhámból és tokból alakul ki, teljesen normális, progeszteront termel.
2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát én tényleg tök hülye vagyok, már oda is problémát látok, ahol nincs. Mindenesetre várok péntekig, ha nem jön meg, akkor tesztelek, ha megjön, akkor meg konstatálom, hogy paragép vagyok... :D :D Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2011. nov. 23. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez teljesen normális, főleg ha gyereket szeretnél. :) Esetleg hívd fel az orvosod ha még egy darabig nem jön meg, az biztos megnyugtat majd. Drukkolok, hogy összejöjjön a baba :)
2011. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megjött. Szóval feleslegesen paráztam... :D
2011. nov. 24. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!