Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítség! Vasalóm tönkre ment...

Segítség! Vasalóm tönkre ment és holnapra vasalt ruhák kellenek, van valakinek valami tippje, hogy tudnám kicsit vasaltá tenni pár inget?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon megköszönném,egy barátomat sem tudom felkeresni vasaló ügyben....
2011. jan. 20. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Csengess be a szomszédhoz, és kérj kölcsön vasalót! Egészen biztosan adni fog.
2011. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha olyan helyen laksz, ahol van a közelben hipermarket (Tesco, Auchan stb.), ott még újat is beszerezhetsz, sokáig nyitva vannak.
2011. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hajtsd be mintha eltennéd, tedd pokróc közé és ülj rá, vagy terítsd rá felvétel előtt fél órával a radiátorra a cuccot, és mikor felveszed rád áll, de ingnél csak az első variáció jó...
2011. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha vannak jó fej szomszédok, akkor csöngess be párhoz ezügyben. szerintem valaki csak megszán. :D
2011. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A vasalót meg lehet melegíteni villanytűzhelyen vagy rezsón. Esetleg a gáztűzhelyen, ha van vasból korongod, amit edények alá szoktak tenni a gázlángon. Óvatosnak kell lenned, nehogy túl forró legyen a vasaló.
2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én"MA" már csak jótanácsot tudok adni. Ha veszel vasalót a rossz helyett, vegyél mellé egy olcsóbbat is tartaléknak
2011. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!:D
2011. jan. 21. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor zuhanyzol, akaszd fel oket kozel a tussolohoz. A goz ki fogja oket "simitani".
2011. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!