Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnapra erős frontot ígérnek!...

Holnapra erős frontot ígérnek!? Volt, hogy ettől indult be valakinek? Volt aki ennyi idősen még az erős frontot is ˝túlélte˝?

Figyelt kérdés
39 h
2009. aug. 3. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidegfrontkor több szülés indul be, mint egyébként. Olyankor tele van a szülőszoba. Ezt a szülésznő ismerősöm is megerősítette.

Ha amúgy nem vagy frontérzékeny, nem tudom, számít-e a szülés beindulásánál.

39 hetesen már nem lenne gond, ha megszülnél, drukkolok, hogy zökkenőmentes legyen, akármikor is indul be :)

2009. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem igazán,de a baba ilyenkor mindig sokkal többet mozgott.Én most csak annyit érzek,hogy majd beszakad a hátam közepe,pedig nem csináltam semmit....ez nem hinném,hogy attól van.
2009. aug. 3. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még az előző hozzászóló vagyok. Olyankor nekem is sokat mozog, de az nagyjából használ, ha a pocimra rakom a kezem, esetleg simogatom is. 36 h
2009. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen.

nekem hidegfrontra indult be :))) 39 hetes voltam :)))

2009. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas hóeséses hidegfrontra a 37. héten. :)

Könnyű szülést Neked!!!

2009. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően én a meleg frontra vagyok érzékeny, bébibogyó mégis a 40. héten egy hideg front hatására érkezett :D Szóval, reménykedjetek ;) M.
2009. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem szombaton melegfront volt, vasárnap hidegfront és telihold.

Két hétig még bent maradt a kislányom :-)

Szerintem csak a frontérzékenyekre igaz, hogy megszülnek.

2009. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!