Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél az első gyerkőc fiú a...

Akinél az első gyerkőc fiú a 2. pedig kislány. Mennyi csajos ruhát vásároltál, milyeneket?

Figyelt kérdés

A fiamról minden megvan, Ő is még csak 2 éves, tehát a divat sem nagyon változott azóta. Most kislányt várunk. Pár lányos ruhát veszek, de én úgy gondoltam, hogy jók lesznek a kisfiam ruhái is neki.

Ti hogy oldottátok meg?


2011. márc. 18. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze: ) még kicsik szóval nem a divat a lényeg.Főleg otthon játszani.Abba a pár csajos ruhába pedig el van az utcán vagy vendégségben is: D Nem feltétlen kell pinki ruhában homokozni:p
2011. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha volt olyan ruha, ami jó kislányra is, én ráadtam a lányomra is. De többnyire csak itthon adom rá őket. Már nem nagyon van olyan, mert ruha, mert a fiam 9, a lányom 6 éves lesz. Tehát már vannak igények.. :)
2011. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Több a korkülönbség a két gyerkőc között, de nem sok fiús dolgot adtunk a leányzóra, mivel míg kicsit, akármilyen gyönyörű is, sokszor még a fülbevalót se veszik észre, és megkérdezik, fiú-e vagy lány... Ezért nyert a tetőtől talpig rózsaszín-citromsárga-piros, egyéb lányos színek. :) De ugye nagyon hamar nő, szóval nem feltétlen érdemes sok ruhát beszerezni. Eleinte főleg, rugdalózó meg ilyesmi bármilyen jó.
2011. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám lány a kistesó fiú.


mi már a kislánynak is úgy vásároltunk hogy ami cipő ,kabát overall babakocsi nadrág polár ruha szóval drágább cucc az minden uniszex de nem kell hogy fiús legyen elég ha barna pl. mert ahhoz a kék és a rózsaszín is megy.


a kislánynak egy szezonban kb. 100 ruhája van ebből 20 igazán lányos a többi uniszex tehát pl. ha veszek harisnyát akkor egy kislányosat és 4 fiúsat veszek ami jó nadrág alá mert ott úgyse látszik.


most hogy várjuk a kisöcsit gyakorlatilag nem kell vásárolnom helyette a nagyon lányos dolgokat kell eladni és ha nem veszek helyettük kimenős csinos fiúsakat akkor is van egy méretben 80 db ruha ami nagyon jó!

2011. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordított a helyzet! Elsőre a lányom született utána 3,5 évre pedig a fiam.

Szinte minden ruhát tudtunk hasznosítani, amit a lányom hordott kicsiként. Csak a nagyon csajos szoknyákat adtam oda másnak. Még a rózsaszín pizsamát is felvette a fiam, de ez nem is számít annyira, úgyis csak itthon van benne.


Fordított esetben bármilyen fiús ruhát lány is felvehet, de a helyedben törekednék arra, hogy a fiadra inkább unisex színű és fazonú ruhákat vásárolnék, talán így egyszerűbb és olcsóbb is a családi kasszának.

2011. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pár lányos pulcsi és a farmerek jók is:)

Persze lesz pár ruhácska is majd nyárra. Mennyi? nem tudom még, attól függ mennyire lesz türelmem a kettővel együtt vásárolni, na meg pénzem:)

Amúgy most a fiam kékes zöldes gatyójában rugkapál:)

2011. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én másfél éves kislányom kiharcolta magának, hogy nem kell neki a testvére kék kabátja, neki rózsaszín kellett. Meg kellett venni neki. Most is hideg van, de a nadrág és a pulóver felé felvette a ruhát. Aki nagyon nő (mint az enyém) annak kell majd kislányosabb ruha is. Mi mondjuk turkálóból öltözünk, 2-300 ft egy szép kis ruhácska. De babakorban mindegy...
2011. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont két év, a nagy a fiú.

Itthonra az összes rugdalózót, bodyt ráadom a lányomra, ami a fiamé volt, de vettem is olyan 5-6 db lányosat is ezekből használtan, újszerűt.

Utcára lányosat adok rá, amit használtan veszek, újszerűeket.

cca 20 e ft-ot költöttem így kislány kabátra, szettekre, pulcsikra, takaróra, egyébre. 3 hónapos koráig elegendőek lesznek neki. most 3 hetes.

2011. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok-sok választ!

Az egyik válaszolónak annyit mondanék, hogy a fiamról tiszta fiús, vagány szerkóban is képesek voltak megkérdezni hogy: de szép, kislány? :)

Azt hiszem veszek pár bodyt és rugdalózót kezdésnek, aztán meg majd meglátom. Döntő lesz a családi kassza is. :(

2011. márc. 18. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért pár lányos ruha azért nem árt venni neki!


Bár a lányom kinőtt ruháit én sem adtam tovább, mivel tervetük a következő gyerekünket és gondoltam jó lesz. Persze nem lány született hanem fiú, de ez engem cseppet sem érdekelt. Simán ráadtam a lányom összes ruháját, ami persze jó volt méretbe rá, még a pici szoknyácskák is jól mutattak rajta, amelyikek nem voltak annyira csajosak az mind teljesen oké. Otthonra meg nem mindegy?!

2011. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!