Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Nem tudom...

Miért van ez? Nem tudom elképzelni, h teherbe tudok esni.12 éves házasok vagyunk és furcsállom, h eddig a védekezés mellett, még véletlenül sem csúszott be a baba. Anyukák, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerintem nincs okod aggódni. Egyszerűen arról van szó, hogy hatékonyan védekeztek.

Anyukám se volt sose véletlenül terhes, tizensok évek alatt. Én is meg a tesóm is rögtön összejöttünk, gyógyszer abbahagyása után.

Úgyhogy ne agyalj ilyesmin, mert a gondolatnak negatív irányba is termető ereje van.

Minden jót!

2009. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Sajnos még mindig nem adottak a körülmények egy babához, de már alakul. Csak 34 évesen már parázom.
2009. máj. 12. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi 5 év házasság alatt csak megszakításos módszerrel védekeztünk, mert úgy voltunk vele, hogy ha becsúszik a baba nem baj - már mi is kezdtünk kételkedni benne, hogy egyáltalán lehet-e gyerekünk, de a második hónapban, mikor ráálltunk a baba projektre sikerült teherbe esni :) szóval nincs okod aggódni


6 hetes baba anyukája

2009. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi védekezés nélkül 6 évet vártunk a babára. szóval ez nem hiszem hogy még próbléma lehet.
2009. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a magam példáját nézve úgy gondolom nincs okod aggódni, én 33 éves voltam amikor elkezdtük a gyerekprojektet és én is mindig azon aggódtam, hogy ennyi idősen vajon mikor jön össze a baba, mindig gondosan védekeztünk a férjemmel, mert ízületi gyulladásom miatt erős gyógyszereket szedtem, meg injekcióztak, és ha becsúszott volna a baba, szerintem az erős gyógyszerek miatt nem tarthattuk volna meg.Én azonnal teherbe estem pedig 33 éves voltam akkor.Most 35 vagyok és tervezünk még egy babát, remélem megint olyan szerencsések leszünk, hogy ilyen hamar sikerül, de ha nem jön össze olyan hamar mint előző csemeténk, akkor sem fogok aggódni,már túlvagyok ezen a biológiai óra miatti aggódáson.Egy boldog anyuka 15 hónapos kislány anyukája.
2009. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Jó babázást nektek :-))
2009. máj. 13. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!