Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja December elejére...

Ki nem várja December elejére a mensit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 14:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Én dec 13...az még azért az eleje :)
2011. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szia!az még lehet az eleje!:)Én 3.-ra nem várom!Ti mióta próbálkoztok a babával?
2011. nov. 28. 14:43
 3/32 anonim ***** válasza:
Még novemberből is van 2 nap. Ne kezdjetek idejekorán ezen agyalni!
2011. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én Dec. 8/ra nem várom de, egyáltalán nem agyalok rajta.
2011. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló!

Nem agyalunk rajta, hanem volt 1 kérdés akire mindenki válaszolt, aki akart, kivéve persze téged.

Kérdezőnek:

Mi most a 2. hónapnál tartunk és 3. gyerek lesz. Én nem is izgulok rajta valahogy, az 1 gyerekem védekezés mellett jött össze a 2 elsőre, most ez egy harmadik verzió úgy tűnik.

Ti mióta próbálkoztok és hányadik baba (lesz)?

(Első voltam)

2011. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szia!Nekünk ez 7.hónap ha jól számolom.Első baba lesz,ha lesz.Kicsit félek a csalódástól.Nem görcsölök rajta én sem csak már nagyon várjuk hogy jöjjön!Nálatok a 3. baba,szép!Mi is 3-an vagyunk tesók.De mi csak 2 szeretnénk.
2011. nov. 28. 15:39
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első és sokadik. Ha dec. 13-ra nem várod, akkor honnan tudod hogy ott a baba? Ne beszéljünk félre.

Igen, ezt így látom, hogy ilyenkor az ember jól beleéli magát, és akkor nagyot esik pofára amikor mégis megjön. Na de végülis igazad van, örülnöm kéne mások pofáraesésén, nem pedig felhívni a figyelmet arra, hogy korai még minden gondolatot a baba körül forgatni.

2011. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 3.!

Itt nem arról van szó, hogy tudom én vagy bárki is, hogy már van baba, mert nem tudom. DE! Képzeld el, hogy nekem akkor kellene (nem) megjönnie és így nem várom arra a napra, mint ahogyan írják a többiek az időpontot.

Ha sötét vagy legalább ne reklámozd, egyébként meg szerintem süllyedj el, ha örülsz más "bánatának".

Nekem elsőre sikerült az első 2 gyerek, de soha nem tudnék akkora bunkó lenni, hogy más "bánatának" örüljek.

2011. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%

Bocs felbosszantott hármaska :)

Kérdezőnek:

Mi mindig nagy családot szerettünk volna, én sajna egyke vagyok, így én szerintem a 4-et is bevállalnám, ha úgy alakulna.

Nem tudom mennyire izgulsz, de ne tedd.

Orvosnál voltál már?

2011. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én 5-6 ra nem várom :)
2011. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!