Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November végére, december...

November végére, december elejére van valaki kiírva? Hogy vagytok? Mit éreztek? Esetleg félelem? Vagy csak várakozás?

Figyelt kérdés
Vizesedés? Nyákdugó? Hol fogsz szülni, választott doki, vagy szülésznőd lesz? CTG.... stb. Minden érdekel! Köszi, hogy válaszolsz!!
2009. nov. 15. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
már nem sok és jön a baba :-)),heti egy ctg,uh vizsgálat,36 hetesen 3 kg feletti a drágám nem tudom mennyit szed még fel.a vizesedés is megvan de kibirható.a nyákom megvan még.neked??te mikorra vagy kiirva???és félsz ?? én kicsit igen de ez természetes izgalom .
2009. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
November 28-ra vagyok kiírva. CTG szerint semmi, pedig nyákd. 1,5 hete nincs. Iszonyat vizesedem egy hete és zsibbadok, kezd a közérzetem is e miatt romlani. Minden éjjel azt álmodom, hogy szülök. Nem félek, de várom már a végét!
2009. nov. 15. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
november 23-ra vagyunk kiirva. nyakdugo nem ment el, belul, a medencem fajogat ha megyek vagy allok, az ejszakai felkelesek egyre surubbek, a baba nyomja a holyagom, meg mindig nagyon mocorog, neha kemenyedik a hasam, de nem veszes, szerdan lesz terheleses ctg, meg nem volt terhelesesem, kicsit felek tole, nem tudom milyen erzes lesz az infuzioban hormonokat kapni, 22 kg jott fel es nagyon sok az nekem, felni nem felek a szulestol, szeretnem mar megsimogatni a kis boret, kivancsi vagyok a kissracra
2009. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sziasztok :) én dec. elejére vagyok kiírva, de már nagyon várom, hogy túl legyünk rajta :)

CTG-re holnap megyek, múlt heti csak picit remegett meg, hátha most... :)

nyákdugó már 2 hete nincs, fogadott dokim van :)

Éjjelek nehezek már, 20perc mire átfordulok a másik oldalamra, mostanában fiacskám problémázik akkor, megint 20 perc mire vissza... nehéz már!A szüléstől nem félek, csak túl élem, ha mások is kibírták, viszont ami utána jön attól nagyon tartok! Lesz-e tejcsi, hasfájás, láz, sírós lesz-e, megállom-e a helyem... inkább nem is fárasztalak titeket :)


gyors és könnyű szülést és utána sok tejcsit, egészséget :)

2009. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én november 26-ra vagyok kiírva. Fogadott orvosom van és Németországban fogok szülni, ahol se beöntés, se gátmetszés nincs és a baba egy órát lehet veled és apával mielőtt elveszik tőled ... családos szobában leszek, ahol az apuka is velünk aludhat, csak mi hárman!

Vízesedés nagyon minimális, ctg mutat kisebb méhösszehúzodásokat, nyákdugommal még nem találkoztam. Na de minden nap olyan nyilalások vannak az ülepem felé, hogy abban reménykedek végre elkezdődik az igazi fájás. Holnap megyek dokihoz, remélem mond már valami bíztatót, hogy hamarosan szülök :-)

2009. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

November 30-ra vagyok kiírva. Kislányunk lesz, Jázminnak fogják hívni. Heti 2x járok Nst-re, de eddig még nem mutatott méhtevékenységet. Nyákdugóm még nem távozott. Vizesedek, valamikor alig(nekem bevált rá a du. 2db alma), valamikor jobban. választott dokim van. Miskolcon fogok szülni. Sokat keményedtem terhességem alatt és reménykedtem, hogy kihúzzam a 37. hétig, ezzel szemben már 38 hetes vagyok és ki tudja-talán még túl is fogom hordani. Már várom a kis cunást nagyon, sokat időt töltök a szobájában. A szüléstől nem félek, inkább majd az utána lévő dolgoktól. De tudod iszonyatosan BOLDOG vagyok! Csodálatos párkapcsolatban élek és hamarosan itt lesz velünk a szerelmünk gyümölcs!

Könnyű szülést Neked és sok boldogságot, egészséget!

38km

2009. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én december 7-re vagyok kiírva.Nyákdugóm nem ment el,alig vizesedek,viszont magas a vérnyomásom,pont ma kaptam beutalót a kórházba,holnap kell mennem.Pesten fogok szülni,szülésznőm van választott.A szüléstől nem félek,inkább az utána következő dolgoktól.Még könnyen mozgok,minden nap sétálok legalább egy fél órát.Csak most szomorú vagyok a kórház miatt.Bár azt mondták,nem biztos,hogy bent kell maradnom.Ja és kisfiunk lesz,Ádám,aki a múlt heti uh szerint 2900 gramm.
2009. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

December 7-re vagyok kiírva (uh szerint 37 hetes)mensi szerint 2 héttel idősebb vagyok (tehát 39 hetes). A nyákdugó még megvan. Már a 30.héten 2000 volt a nyéhnyak. Nem pihenek, mert volt és van mit csinálni még. De már nagyon fáradok, az éjszakai alvás jól megy csak a fordulással van nekem is gondom. Eddig 18 kiló jött fel, a lábam dagad rendesen de csak a bokámig. Csak a pihenés segít rajta valamicskét. Ma reggel voltam nst-n, mindjárt megyek vissza az orvoshoz az eredménnyel pedig reggel is alig bírtam elemenni. Megint meg kell másznom a negyedik emeletet ha hazajöttem :(

Miskolcon fogok szülni és kiscsaj lesz :)

A szüléstől nem félek, jó lenne már túl lenni rajta és megint úgy érezni magam a testemben, mint terhesség előtt. Időnként fájdogál és nyilalgat a hasam de nem tudom, hogy ezek jóslófájások-e. Fogalmam sincs róla, mert ez az első terhességem. A keményedést sem tudom milyen, mert az sem volt.

Üdv

2009. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!