Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a beágyazódás...

Lehetséges, hogy a beágyazódást éreztem? Korábban már írtam arról, hogy olyan furcsa feszítést éreztem ott lent, és folyamatosan pisilni jártam.

Figyelt kérdés

A múlt hónapban két hetet késett a menszim,és előtte 1-2 nappal úgy éreztem,mintha fel lennék fázva.Mindig pisilni jártam.Aztán amikor megjött,olyan mennyiség volt,és úgy görcsöltem,mint azelőtt soha.Még éjjel is cserélnem kellett háromszor!Attól félek,nem-e a beágyazódástól éreztem a tüneteket?És ugye nem sikerült,azért volt olyan erős a menszim!

Most ismét ott tartok,hogy 10 napja késik,folyamatosan pisilni kell,félpercenként.Habár tegnap délután óta ez megszűnt..Előfordulhat,hogy a beágyazódást éreztem?És hogy most esetleg sikerülhetett?Volt már valakinek hasonló?


2009. máj. 13. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:

Légyszi segítseteklányok!Nem tudom mit gondoljak!

Hétvégén tesztelek,de addig is kíváncsi vagyok..

2009. máj. 13. 14:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, valószínű,hogy a múlt hónapban sajnos.....:(

Viszont, ha mát 10 napot késett, sűrűn jársz pisilni és fura érzésed van.Szerintem nem kell várnod a 7végéig.Én 9 nap után teszteltem +at.

Mellfeszülés?-bár ez mindenkinél változó.Nagyon más tüneted még nem lehet.Csinálj tesztet mindenképp!:)

Remélem babás vagy!

Majd ird meg az eredményt!!!

Drukkolok!

2009. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást! :)

Hát sajnos mellfeszülés nincs,és máskor is szokott késni,úgyhogy erre nem merek alapozni..

A sűrű pisilés is megszűnt,attól félek,tényleg csak a hidegtől volt...:(

Egyedül a ezzel a fura feszítő érzéssel nem tudok mit kezdeni?!

Úgyhogy ha valakinek van még hasonló tapasztalata,azt megköszönném!Vagy hogy mitől lehet??

2009. máj. 13. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az "ott lent"?

Egyébként nekem a mai napig nincsenek tüneteim (9.hét), csak annyit éreztem, hogy furcsán feszített a méhem, mintha egy kő lett volna a helyén. Már a menstruáció kimaradása előtt kezdődött ez a fájdalom és a vérzés kimaradása után még vagy egy hétig tartott. Ezen kívül nem fájt semmim,nem feszült, nem nőtt a mellem, nem volt hányingerem, nem voltam fáradékony. Talán annyi volt az összes tünetem, hogy néha megszédültem, de ezt akár a melegnek is betudhattam. A 6. héten fájdogált először a mellem, ez azóta is tart és talán volt két olyan nap, amikor émelyegtem egy kicsit. Ennyi az összes terhességi tünetem.

Remélem segítettem, és drukkolok!

2009. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban nekem is késett 9 napot. Azokban a napokban nem éreztem semmit. Amikor elkezdtem érezni a hasamat alul, ott egészen lenn, akkor már éreztem, hogy valami lesz, és utána megis jött másnap. Nálam ez az érzés ezt jelezte. De nálad nem biztos, hogy ez van, mert nekem abszolut nem voltak tüneteim. Vágytam babára, de a szívem mélyén tudtam, hogy nem baba csinálja.
2009. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet velem..?!

A sok pisilés már alábbhagyott,és nem feszül a mellem se.

De viszont tegnap egész nap olyan szinten fájt a hasam...

Mintha le akarna szakadni a méhem..Akkor szoktam ilyent érezni,mikor egy napon belül meg fog jönni a menszeszem.

Estére viszont mintha elfújták volna a fájdalmat!

Ma délelőtt megint azt hittem kétszer is hogy na myot,..de semmi!Most fájdalom nincs,csak bizonytalanság!

Szerintetek??!

2009. máj. 15. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Van már valami azóta?
2009. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen van :)

Egy kétcsíkos teszt!

2009. máj. 17. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Legyetek nagyon boldogok!
2009. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!