Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kellene, hogy megjöjjön...

Most kellene, hogy megjöjjön a menzim. Néha-néha fájdogál a hasam, de semmi más tünetem nincs. 21-22. napon volt pici barnázásom, majd a 24.25-ik napon is. Jelezhetett ez beágyazódást? Holnap már tesztelhetnék reggel?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelhetsz, de nem biztos, hogy kimutatja még a terhességet, ezért ne keseredj el. Ha negtív lesz a teszt, de továbbra sem jön meg a mensid, akkor 3-4 nap múlva tesztelj újra. Szurkolok!
2008. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha ma kellett volna(nem)megjönnie akkor még várj inkább.A beágyazodás járhat barnázással!És akkor reméljük sikerült!Nekem 19-én nem jött meg csak barnáztam 5napig,pénteken még negativ volt a teszt,de remélem holnap már 2csikos lesz:)))Sok sikert!Kitartást!
2008. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tesztelhetsz! majd ird meg hogy mi lett.
2008. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy ott a babó a pocidban, de még nem biztos, hogy a teszt kimutatja. Inkább várj még egy kicsit. Nekem csak majdnem 6 hetes terhességet mutatott ki, pedig jó fajtát használtam. Addig meg ettem a kefét, hogy akkor most mi van.

Sok sikert!

2008. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt barnázásom a 20-21. napon és a 31. napon a tesztem pozitiv lett. Drukkolok!
2008. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!