Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleménye a katolikus...

Mi a véleménye a katolikus egyháznak az aviva tornáról?

Figyelt kérdés
Mármint a menstruáció előidézéséről.
2011. nov. 30. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezmegmicsoda? Miért kéne az egyháznak véleménye legyen a menstruációhoz kapcsolódó bármiről?
2011. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de miért nem lehet megkérdezni egy egyházvezetőt,vagy akárkit is?


Vagy tedd át egy másik kategóriába.

2011. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

??????????

En sem èrtem,mi koze van ennek a kettonek egymàshoz???!!!

2011. nov. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja,ès èn vègzem ès vègeztem az Aviva tornàt.Csak pozitiv papasztalataim vannak,nagyon jo dolognak tartom.Nem csak menstruàcios problèmàknàl segit,hanem hormonàlis gondoknàl is,ès mèg sorolhatnàm mi mindenre jo...A gyogyszereknèl biztos jobb,de...akkor ha valakinek problèmài vannak a gyogyszer szedèsènèl is aggodni kène az egyhàz vèlemènye miatt?? Valahogy nem èrtem az osszefuggèst...

Katolikus vagyok,gyakorlom a vallàst,sot....

De meg nem fordult a fejemben,hogy ezzel "bunt" kovetnèk el...:S

2011. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a tornával meghozható az esetleg terhesség miatt elmaradó menzesz is. Persze az első elmaradt. Az egyház szerint a fogantatástól kezdődik az élet.
2011. nov. 30. 17:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ez a kommented még jobban megzavart. A menstruáció előidézésének, az egyháznak és a fogantatásnak a kapcsolata számomra még mindig nem tiszta. Az aviva torna köze mindezekhez még annyira sem.
2011. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy állj meg. te ejsze terhességmegszakításra akarod használni. Mármint, amikor az első kimarad, akkor már ugye ott a baba, és azt akarod hogy a torna által elmenjen?

Hát közlöm veled, hogy a katolikus egyház véleményét feélretéve, ez erkölcstelen. Aki hívő katolikus, az csak ne d*gjon összevissza.

2011. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már számítottam egy ilyen véleményre. Szóval olvastam róla, hogy az elmaradottabb országokban milyen nagy hasznát vehetik a nők egy ilyen úgynevezett védekezési módnak. Na most az a kérdésem, hogy mit szól ehhez az egyház? Ha elítéli, márpedig biztosan elítéli, akkor ez mégsem megoldás nekik!
2011. nov. 30. 20:07
 9/12 Manka68 ***** válasza:
38%

Szia!

Anno, amikor teherbe estem, még attól is féltettem a babámat, hogy ráz a busz a rosszabb utakon. Megkérdeztem a nődokimat.

Azt mondta, egy egészséges terhességet a korai időszakban maximum egy lórúgás szakíthat meg.

Amúgy az elmaradottabb országokban egyrészt ritka a katolikus vallás, nincs aki mindenbe beleszóljon, és szerintem nekik ez jó. :-)

Másrészt a nők nagy része nehéz fizikai munkát végez, rossz körülmények között élnek, mégis sorra szülik a gyerekeket.

Én azt hallottam az aviva tornáról, hogy úgy működik, hogy serkenti a kismedencei szervek,köztük a nemiszervek vérellátását, és ezzel rázza helyre a ciklust.

Nem hinném, hogy tényleg vetélést okozna.

2011. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
31%

Benne van a bibliában, hogy szabad? Nincs? Akkor tilos.

Benne van a bibliában, hogy tilos? Nem? Akkor szabad.

2011. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!