Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleménye a katolikus...

Mi a véleménye a katolikus egyháznak az aviva tornáról?

Figyelt kérdés
Mármint a menstruáció előidézéséről.
2011. nov. 30. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen fèlre èrted a dolgokat...Az Aviva torna lènyege egyàltalàn nem a terhessèg megszakitàs.Vagyis mèg "mellèkhatàsa" sem...Az Aviva torna ongyogyitàsra hasznàlhato,azaz a szervezetedben ongyogyito folyamatokat indit el,rendbe teszi a hormonhàztartàst,osztrogèn,prolaktin,progeszteron...Segit a cisztàk,letapadàsok gyogyitàsàban,belso meleget,toltèst ad a szervezetnek,fokozza a mèh vèrellàtottsàgàt,ezàltal tobb vitamin,hormon jut oda...Ha szakszeruen vègzik.Bizonyos gyakorlatok akàr a terhessèg 6.hetèig is vègezhetok,szoval nem vetèl el tole a No.

Az igaz,hogy vannak gyakorlatok,melyek a ciklus megfelelo idopontjàban vègezve fogamzàsgàtlàsi cèllal vègezhetok,de csak kiegèszitèskènt màs,biztos modszerek mellett.

A szegènyebb orszàgokban lehet csinàlnak valami durva fizikailag megerolteto gyakorlatot,eloidèzve a vetèlèst...De szerintem ez nem az Aviva torna!

2011. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 9moncsi válasza:
Az Aviva eredetileg terhessegmegszakitasra lett kifejlesztve.. es kedves egyik valaszolo, nem csak az esik teherbe aki osze visza d*g.. aki elolvasta a konyvet a peldakban olyan lanyok voltak akiket megeroszakoltak es nem akartak ilyen veszelyes beavatkozast.. es meg is ertem oket!en sem tartottam volna meg ilyen esetben! termeszetesen az egyhaz mindent elitel kiveve a szamolos modszert.
2012. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!