Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig mindig peteéréstől...

Ha eddig mindig peteéréstől kezdett feszülni a mellem mensi előtti napig, de most a kimaradó menstruáció környékén kezdődött lehet terhességre gondolni?

Figyelt kérdés
Volt egy kis elszíneződött folyás abból azt gondoltam megjön mert így szokott de azóta se semmi azzal együtt jött a mellfeszülés,pedig nem így szokott.A hőm fent van.hajnalban úgy éreztem lángolok nem tudtam aludni.derékfájás egy hete nagyon erős volt,azóta enyhe görcsök ez sem így szokott lenni... létezik hogy vannak eltérő hónapok és meg fog jönni?
2011. dec. 3. 15:06
 1/5 anonim válasza:
Ha a hőd fent van gondolom volt peteérésed, tehát ha már meg kellett volna jönnie akkor lehet, hogy terhes vagy. Nekem amúgy akkor volt ilyen mikor első hónapban kezdtem hőmérőzni és akkor nekem is az aktuális mensi ideje alatt kezdett feszülni, és azután két hét múlva meg is jött. Mióta van a mellfeszülésed, mert ha már több mint két hete akkor szerintem érdemes lenne tesztelned egyet...
2011. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.ÉS amúgy neked szokott késni a mensid?vagy csak akkor késett? Azóta sem jött meg.cicim érzékeny másképp mint szokott a hőm még mindig fent.Nem szokott késni.ovus vérzésem volt (mindig szokott) attól számolva ez a 15. napom.Teszteltem de negatív.

2011. dec. 4. 19:23
 3/5 anonim válasza:
Igen szokott késni, de mióta hőmérőzök azóta nincs ezzel gondom, mert bár rendszertelen a ciklusom (pé 16és21 nap között szokott lenni) így azért tutira képben maradok, ha a progi kihozta a peteérést utána már nem érhet meglepi, nekem 14-15 napos luteális szakaszaim szoktak lenni. Időnként, mondjuk úgy negyedévente én is észlelek ovulációs vérzést, azért az sokat segít, bár nálam a peteérés előtt 2-3 nappal szokott jelentkezni, szóval ha ez nálad is így van, akkor még lehet pá napod a mensiig. szerintem várj még egy hetet az újabb teszttel, én is annyit ellőttem mindig potyára, de már lenyugodtam és majd te is meglátod, hogy a pontos cikluskövetés sokat segít, hogy képben legyél.
2011. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2011. dec. 5. 13:52
 5/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit és ha még segíteni tudok valamiben nyugodtan írj... és sok sikert a babavállaláshoz!
2011. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!