Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem. Vki segítsen,...

Nem értem. Vki segítsen, megoldani a rejtélyem. Ötletek?

Figyelt kérdés
7 napja késik a mensim. Enyhe fehér, szagtalan folyásom volta 3 napja kevés, ma pedig picit több. A melleim csak a mellbimbómnál és a felett félkörívben fájnak. A hőm 14 napja 36,5 és 37,3 között van, reggel és este is. Egésznap aludnék és nagyon sokat ingadozik a hangulatom. Ja kedden teszteltem és negatív. Mi lehet??? Lehetek babós???
2009. máj. 14. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még 1 tesztet,reggeli vizeletből! Nekem 2 teszt volt negatív csak a 3.volt + !
2009. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

De félve fogom csinálni, mert már a negatívoktól nagyon félek. Mondjuk ilyen magas hőm még nem volt egyszer sem

2009. máj. 14. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még kevés volt a HCg hormon, ezért lett negatív, vagy rossz volt a teszt. Vegyél két különböző tesztet, a biztonság kedvéért- kettő nem tévedhet:)
2009. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is egy hét kellett, hogy negatív tesztből pozitív legyen.

sok sikert

9hós baba anyukája

2009. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Még nincs veszve semmi, a tünetek nagyon amellett szólnak, hogy albérlőd akadt :-)) Tesztelj még később, és főleg ird meg az eredményt légyszi ,megy a drukk nagyon :-)
2009. máj. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mellbimbó érzékenység gyanús. Nekem anno menzi előtt úgy az egész mellem feszült, viszont mikor terhes lettem, a mellbimbóm lett csak nagyon érzékeny, és Én is fáradt voltam, meg ingerült. Nekem már két hete késett, mikor pozi lett a tesztem. Amúgy, mint kiderült, azért, mert két héttel el volt csúszva a ciklusom. Úgyhogy ne add fel, csinálj tesztet pár nap múlva.
2009. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna tegnap is negatív lett a teszt. A mellem pedig egyre jobban fáj. A hőm sem csökkent. Lehet, hogy más bajom van???!!
2009. máj. 16. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!