Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes reménykednem a babóban?

Érdemes reménykednem a babóban?

Figyelt kérdés
Elvileg 5-én volt peteérésem, a párommal beleadtunk mindent. Két napja volt egy nagyon kevés rózsaszín folyásom. 19-én kell megjönnie. Már tegnap és ma is nagyon fájt a gyomrom, délután és este pedig hányinger. Délután teszteltem egy negatívat. Érdemes még reménykednem, hogy ott van? Végül is, még csak kilenc nap telt el...
2009. máj. 14. 21:40
 1/8 Grófházy ***** válasza:

szerintem korai volt a teszt.

Próbálj még egy kicsit türelemmel lenni

2009. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom...

Csak a szomszédasszonykám hülyített be (ő most 7 hetes babás), hogy ha 9 nap után nem mutatott a teszt semmit, akkor biztos, hogy nem várok babát. Rosszul esett, elkeseredtem. :(

2009. máj. 14. 21:52
 3/8 Grófházy ***** válasza:

megint1.

Ne ülj fel minden dumának.

A beágyazódáshoz kell 7-10 nap!

Eközben ugyan már a tested termel Hcg-t de nem annyit,amennyi egy + teszthez kell.Persze ez egyénenként változhat.

Próbáld meg kivárni a nemvárt mensi 1. napját.

2009. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj a teszttel az esedékes menstruációd 1 napjáig,valakinek még akkor is halvány a +.Különben meg ne foglalkozz senkivel.Tudod,a remény hal meg utoljára.
2009. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

Próbálok türelmes lenni, az eredményt úgyis megírom. :)

2009. máj. 14. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon "jóindulatú" szomszédasszonyod van. Neki már lesz gyereke, a többi le van tojva. Az lett volna a csoda, hogyha már kimutatja a teszt a terhességet, úgyhogy ne add fel :-) Lehet, baba van a dologban, csak még később fogja kimutatni a teszt. Add át üdvözletem a szomszédasszonynak :-))))))))) Neked pedig fel a fejjel :-)
2009. máj. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se keseredj el mert még bőven lehet a következő teszted pozitív!Tényleg ne adj más szavára főleg ne egy ilyen kedves és segítőkész szomszédasszonyéra!Kicsit korán teszteltél szerintem,várd meg a nem várt napját és akkor csinálj egyet!Írd meg mi lett!Megy a drukk!!! :-)
2009. máj. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam valamelyik orvos válaszol rovatban, hogy a megtermékenyüléstől számított 12-ik nap már kimutathatja a teszt. De még az sem biztos. Tehát Te nagyon korán teszteltél. Szerintem hétfőnél elöbb nem érdemes tesztelni, mert talán az lesz a 12-ik napod. Még simán lehet pozitiv a teszted. Hülyeséget beszél a szomszédasszonyod!!
2009. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!