Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nem tudom mit csináljak?...

Már nem tudom mit csináljak? Több mint 3 éve probálkozunk babával, sikertelenül. Tavaly volt laporoscopiai mütétem, ahol kiderült h az egyik petefészkem nincs kifejlődve. Volt párom is sperma vizsgálaton. Akkor kihagytunk 1 évet az orvoshoz járással.

Figyelt kérdés
idén októberbe volt először párom andrológián,1 hónap mulva kontroll volt,most decemberbe megint kontroll.velem meg egyáltalán nem f oglalkoznak.amugy jó lenne az eredménye,csak kétszer is az volt a probléma,h nagyon kevés mennyiséget adott le.mondták amig nem lesz jó minden,velem nem foglalkoznak.már elegem van.de sztem a ciklusommal sincs minden rendben,mert hol 3-4 nappal elöbb,hol 3-4 nappal késöbb jön meg.mult hónapba pl 4 nap késéssel,és kevés mennyiség.most meg elöbb.gondoltam arra h mi lenne ha elkezdeném szedni a fogamzás gátlót,hátha beállitja a ciklusom.csak pár hónapig.vagy lehet csak rosszabb lenne.nem tudom mit kéne tennem.
2011. dec. 6. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Neharagudj,de mi az,hogy veled nem foglalkoznak?

A barátnőmet 3év után beutalták a meddőségi klinikába.Múlt héten volt a beültetés.

Nem vagyok orvos,így érdemben nem tudok az eü.állapototokhoz hozzászólni,de azt biztosan tudom,hogy a fogamzás gátló nem fogja a problémádat megoldani.Igen,az is furcsa,hogy a ciklusod 3-4nappal össze-vissza jön.Hormonvizsgálaton voltál már?

Én a helyedben mindenképpen keresnék egy jó orvost!!

2011. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondom tavaly volt laporoscopiám,vérvétel,abbol gondolom hormont néztek.azóta nem.
2011. dec. 6. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

ORVOSCSERE! Minél előbb. Ha a régi dokimon múlt volna, szerintem még mindig nem lenne gyerekem. Szerinte minden oké, csak csináljuk, összejön az a baba. Ezzel szemben nem volt peteérésem. Anélkül elég nehéz.

Az pedig elég furcsa, hogy azt írod, hogy a vérvételből gondolod, hogy néztek hormont. A Te véred, a Te eredményed. Miért nem mondta a doki, hogy mi van benne? Vagy Te miért nem kérdeztél rá?

2011. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van magándokid vagy sztk-san mentek a vizsgálatokra. Én azt mondom,hogy ennyi idő után nem szabad csak egy JÓ magándokival vizsgáltatni magatokat. Sztk-s vizsgálatok kilőve!
2011. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos nekünk sok lenne magándokihoz menni.legalább vizsgálatonként elkérne 10-15 eft-ot ha nem többet.:(
2011. dec. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!