Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 hete késik terhes vagyok?

Már 1 hete késik terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindíg védekeztünk a párommal óvszerrel sosem szakadt ki. Viszont a ciklusom 26. napján gumi nélkül kipróbáltuk az anális szexet. Hamar abbahagytuk a barátom nem ment el. Szeretkezésekkor sem ment el és mindíg volt gumi. Május 8.-án kellett volna megjönnie, akkor volt a 28. nap. De csak minimális pecsételő vérzésem volt.Általában a 30. napra szokott megjönni. Monstanában fogytam egy kicsit. Pénteken és szombaton megjött érzésem volt de semmi. Azóta fájdogál a hasam. Tegnap reggel azt hittem megjött de csak egy kevés vér volt de több mint multhét pénteken élénkpiros volt, a végén kicsit barnás. Tegnap délután eléggé fájt a hasam. Ma reggel megint jött ki pici vér. Segítsetek terhes lennék? Egy 16 éves aggódó lány.terhességi jeleim nincsenek.
2009. máj. 15. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
annyi minden miatt lehet, hogy késik. ne aggódj! ha nagyon tudni szeretnéd, tesztelj!
2009. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért teszed fel kétszer ugyazt a kérdést? Már elmondtuk, hogy mit kell(ene) tenned. Itt senki nem tudja neked megmondani, hogy terhes vagy-e, erre egy teszt vagy egy nőgyógyász alkalmas. Gondolom, amennyiben elég felelősséget érzel magadban a szexhez az sem fog gondot okozni, hogy felkeress egy orvost. Aggódás helyett.
2009. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Ha tényleg védekeztetek nem nagy a valószínűsége,hogy terhes vagy és ne teszteket csinálj,hanem mielőbb menj el orvoshoz mert lehet egy ciszta miatt is ilyen vérzés ami komoly gondokat okozhat ha nem veszik időben észre és visszafordíthatatlan következményei lehetnek!Szóval ne a kedves előttem válaszolóhoz hasonló "segítőkész"emberek hozzászólására várj mert életed végéig bánhatod!!!Nem akarlak ilyesztgetni de ne ide írogass hanem sűrgősen menj orvoshoz!!!Remélem csak felfázás vagy egyszerűbb hormon zavar váltja ki a tüneteid de ne hanyagold el!!!
2009. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva már voltam kedves és segítőkész, de nem értem, hogy miért kell többször feltenni ugyanazt a kérdést, ignorálni az előző válaszadókat. Egyébként ugyanezt már vagy ötször leírtuk, amit Te, szóval amennyit lehet segíteni ebben a formában azt a segítséget már megkapta a kérdező.
2009. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem állt szándékomban megbántani téged,ne haragudj de komolyan fel kell nyitni a szemét a kedves kérdezőnek mert attól tényleg nem oldódik meg a problémája ha tízszer megkérdezi ugyanazt és talán ha kicsit megijed el megy az orvoshoz mert ez tényleg nem játék és lehet nagyobb a baj mintha terhes lenne!!!Mégegyszer ne haragudj!!!
2009. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj nem, tényleg nem haragszom, ne érts félre! Gyakorlatilag ugyanezt írtam én is már a korábban indított kérdésére. Itt másodszorra már azért voltam kicsit keményebb, mert szerettem volna, ha végre a fejéhez kap egy kicsit és egy orvost is megkeres az kérdés harmadszori feltevése vagy az aggódás helyett.

No, remélem lesz eredmény:)

2009. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is: tesztelj!


Aztán: anális szextől is teherbe lehet esni. Elég, ha egyetlen spermium a hüvelyedre kerül, akár a kezedről is, és felúszik a petevezetékbe, több nem kell neki. Ez viszont megtörténhet petting alatt, anális szexnél, gumihúzás előtt, gumi után. Nincs 100%-os védelem, csak a kalmopirin - a két térded között, meg a pohár víz - nem szex után, nem is előtte, hanem helyette.

2009. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap délben is volt élénkpiros vérzésem, és késő délután pedig kevés barna:(
2009. máj. 16. 07:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel hála istennek megjött rendesen a mensim:) Jövő hónapig nincs szex és irány tablettát iratni:D
2009. máj. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!