Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális, vagy depresszió?...

Ez normális, vagy depresszió? 5 hete volt missed. Ab-om, most jött meg, de teljesen megváltoztam.

Figyelt kérdés
Azóta lusta vagyok bármire, teperős voltam mindig mindenkinek megfelelni, de most ez elmúlt. Szinte csak alszok és dolgozni járok. gyors kajákat csinálok, mert nincs kedvem főzni, takarítani, semmit se csinálni. És jön a karácsony, már ideje volna nekifogni a nagytakarításnak, de alszok a rumliba és ennyi.
2011. dec. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,depresszio szerintem.én igy voltam mikor elvetéltem ráadásul az égész család piszkált belém hogy mozduljak már meg és térjek észhez.Na szoval kb 2 honapig így ment.
2011. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy normális-e,de az tény hogy legalább ketten vagyunk:)

Mi másfél éve vesztettük el a kis manónkat,kb. most kezdek csak helyre rázódni,most is szeretnénk babát,de nem jön!

Még a boltbamenés is kínlódás,mert mindig babába ütközöm,plusz ez idő alatt 2 barátnőm és a sógornőm is szült!

Kitartás,tudod:"akad amit nem gyógyít meg az idő sem,de kezeli mindn nap"

2011. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A boltba én sem szívesen megyek, mert kérdezgeti mindenki hogy vagyok, és hülyét kapok már. Hogy lennék? sz...rul!
2011. dec. 7. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Depi. Én is átéltem nemrég és ugyanígy összezuhantam a negyedik hét körül. Még a férjemmel se voltam hajlandó nagyon szóba állni se, szexelni meg végképp nem. Nem érdekelt a takarítás,házimunka se. De aztán ez ahogy jött, úgy ment is. Összeszedtem magam és most már minden rendben. Gyászold meg magadban. Hamarosan rendbe jössz te is! Még egy mensi és lehet próbálkozni! Kitartás!!
2011. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 9. 09:08
 6/6 anonim válasza:

Én nem depressziónak nevezném, hiszen az egy betegség, hanem ez egy gyászreakció, és az nem betegség, hanem állapot. Nekem 3 hónapja volt missed ab-m, és én tudatosan két-három hetet arra fordítottam, hogy ne figyeljek másra, csak erre a gyászra. Nehéz volt elhinni, amikor megfogant, és nehéz volt elhinni, hogy már nincs. Sokat gondoltam arra is, el kell gyászolnom azt a jövőképet, ábrándokat, amit ehhez a babához kapcsoltam. Sokat beszélgettem barátnőkkel, munkatársakkal, akik már átestek ilyenen, kíváncsi voltam, hogy mi volt az ő történetük, és ők hogyan találtak újra vissza a reményhez. Minél jobban meggyászolod a babádat, annál jobban képes leszel rá, hogy szeretettel gondolj rá a szívedben, hiszen megmutatta, hogy teherbe tudsz esni. És Te már tulajdonképpen anyuka vagy, mert ennek a babának mindig az anyukája maradsz. És, ha kell sírj, ha kell gondolj rá, annál előbb elmúlik ez a shockos állapot, és újra magadra találsz. Ezt kívánom Neked, remélem mihamarabb visszatér a hited magadba és abba, hogy nem csak veszteség fog érni ezen a téren, hanem lesz nagy örömöd is hamarosan.

Bocsánat, hogy bő lére eresztettem!

2012. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!